Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

obilježavanje rođendana na poslu

Pozdrav svima U nasoj firmi je obicaj da se počasti za rođendan. Kako sam tu vec pet, ako ne i šest godina nemam vise ideje sto donijeti. Kakav je obicaj kod vas i imali neka neki dobar "hladni" recept za tu priliku? P.S. kolaci nisu problem vec nešto konkretno. Hvala vam
2015 02 01
mislim da klasika uvijek pali-pršut, sir, francuska,,,,ja se tomu uvijek obradujem
2015 02 01
kad ti je rođ?? Meni je sutra [:smije]
2015 02 01
Ja sam jedne godine skuhala pašticadu i njoke, druge godine arambaše (slično sarmi), peku...škampe na buzaru s špagetima...znali smo i gradelavat...sve ovisi o tvome raspoloživom vremenu i naravno koliko si dobra s ekipom s posla...naručivanje pizze mi je isto dobra ideja..
2015 02 01
Naručit pizze, donijet kolače, tortu..... Jednostavno, a uvijek prolazi! [:smijesi]
2015 02 01
Nas je devet plus sefica. Nosila sam i nareske, radila pole, tople sendviče, hladne paste, razne pastete. Pizza mi je malo skupa varijanta. Druga stvar je sto nemam vremena to pripremiti, trebalo bi biti gotovo i samo postaviti na stol.
2015 02 01
Rođendan je 15.02. [:zaljubljen]
2015 02 01
2 velike različite jumbo pizze... cuga: alkohol i sokovi... i da: skuham kilo pašte, napravim umak od tartufa, pomiješam i to nestane dok ne kažeš keks... [:smije]
2015 02 01
kod mene na poslu smo baš u petak slavili rođendane, 9 kolega se skupilo zajedno i počastili su nas 30ak. naručili su ketering, super mi je bio, i tortu dobošicu i boheme iz slastičarne i ko bog.
2015 02 01
Hvala svima.
2015 02 01
Blago onome tko radi pa uopće ima priliku slaviti rođendan na poslu! [:tuzan] MEni su to samo lijepe uspomene! [:place] [:place] [:place]
2015 02 01
Ah i mi koji radimo radimo i s temperaturom, i jos se ljute jer kisemo i kasljemo. Trpimo sve i svašta uz obavezan smiješak. I kad dode placa imamo samo za osnovno. A isli smo na fakultet, ucili i sanjali sto cemo si sve moci priustiti jednoga dana. Tako da su ove proslave na poslu cista ironija
2015 02 01