Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Zla svekrva

@dijanaVZ bice ne zivis sa njom?
2015 02 01
Zasto,ali zasto mislimo da sve sto nam one govore je iz neke pakosti il zelje da se mi osjecamo jadno??? Ne mora znaciti da je to tako kako ti mislis.....mozda zena nema lose namjere....sta ti smeta sto ona ide spremit veceru? Pa ko ju sljivi , nek ide....nek opere i sude iza vecere...ti lipo uzivaj sa svojim dragim dok se ona kuva nad zdjelama....budi pametna i ono sto ti smeta kod nje iskoristi na svoju ruku....kuzis?
2015 02 01
Nece ti se ona promjenit, imam takvu situaciju, zabadalo zivo! Budi flegma, ne daj se.... Ak počne kokodakat ja se okrenem i odem,pravim se da ne cujem [:smije] [:smije]
2015 02 01
I ja sam sa muzevom babom 82 god ima. No stop nekaj brunda, stvarno je teško ignorirati glupe komentare poput Ima li dijete strample-a vani snijeg pada! Mislim si Nema, ide samo u trenirci, zaboga! Pa nemoj kuhati u ovoj zdjeli nego u onoj, kako si to prostrla ves... Uvijek nekaj! A da ti jos kazem da je nikad nisam vidjela nasmijanu, uvijek kuka i širi lošu vibru. Nikad u 10 god. [:smije]
2015 02 01
Da,da i onda nabiva na nos sta je sve napravila i radi,nabija osjecaj griznje savjesti istrenirane su one znas,uvjek dodu do svog cilja!
2015 02 01
Meni je rekla " obukla si tuniku i tajice tako uske da ti se guzica ocrtava ko da si ku*** nekakva...Sta to vas nebi povrijedilo? I sta se petlja u sve ama bas sveee odnos moj s deckom, intimu, svadice
2015 02 01
Vise ne,živjela sam 7 godina
2015 02 01
Ornela dobro veli, najbolje biti flegma ali je to ponekad tako teeeeskoo [:frustriran]
2015 02 01
Brdosuza cilj bi im bio sta?
2015 02 01
Kako cu ja danas sutra zivjet u toj kuci kad se ozenim? Moj decko misli napravit ulaz izvana do gore na kat ,a gore je do ulaznih vrata njihova spavaca soba....Ona je to namjerno napravila [:frustriran] Kako ce mi svi dolaziti,ona ce za svaku osobu znat koja dode, kroz njeno žandarmerenje ce sve prolazit [:boji]
2015 02 01
Sad kad to slusam mi je smiješno,prije mu je isto bilo...Napominjem to je SAMO LJUBOMORA NISTA ZLONAMJERNO,a na tebi je da joj postaviš granice,a iako nisi napomenula znam da zbog toga dolazi do trzavica s dečkom što če ti poslje biti žao
2015 02 01
Znači ti joj moras dat do znanja kad je pretjerala
2015 02 01
dijanaVZ@ KAKO?
2015 02 01
da, govorim mu da nek joj izvoli rec,sta ce ona meni šefovat,i nekad joj kaze i izdere se na nju,a nekad ne....
2015 02 01
kastor jedina ima rješenje [:smije]
2015 02 01
1 2 3 4 5 6 ... 8