Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Zla svekrva

Joj,ja sam kod svoje svekrva izdržala cca 6mj,odselila sam se u 5minuta! [:hihot] Nije zla ali je žena UDAV,a svekar najpametniji i uvijek u pravu-moš mislit! [:hihot] Da sam ostala još malo,poklali bi se,ovako sam učinila ogromnu uslugu svima,kad se vidimo ok je,kad mi počnu skakat po glavi ustanem se i odem doma! [:smijesi]
2015 02 01
Nisu džaba svekrIve,salu na stranu. Ja sam s momkom 4 god,sljedece godine se udajem,i za divno cudo,moja je dobra,barem zasad..
2015 02 01
Bojim se imat i dijete danas sutra ,da mi nebi naredivala sad ovo pa sad ono,pa nisi smjela ovo blabla
2015 02 01
@dreamcloset, ma trebate se samo makniti od nje. Jesi li pričala s dragim o tome?
2015 02 01
@brdosuza [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 01
dreamcloset najbolje joj kazes sto je ide, ona digne nos i onda se zaobilazite u miru [:smijesi] [:smije] [:hihot]
2015 02 01
Prodanovich-predlozila sam mu prije 1 godine,al nemamo di..sad je prije 6 mi kupio dnevni gore na katu..i tako polako...al nemogu se zamislit danas sutra s djetetom,ona mi moze doc kad oce gore u sobu,nemogu imat samostalnost,mir...Nemam je n7 sad kad sam kod decka,ona upada sama u nasu sobu i dn3vni
2015 02 01
@marinina kad ne ide drugacije,to je provjereno najbolja taktika! [:smije] [:smije] [:smije]
2015 02 01
Pa naravni da hoče i tvoj strah je opravdan,al opet ponavljam,to je na tebi,jedino si ti koja ces joj postavit granice I moja makar ne zivim s njom ima ispade i upade al ja joj direkt u glavu skrešem i bas me zato sad obozava [:zaljubljen] [:poljubac] [:hihot] A napocetku sam sutljela i svađala se s momkom
2015 02 01
A ja recen svojoj,pa po pola godine ni a ni b!Prije se ja zivcirala a sada mi bas lipo kad mi se ne obraca!
2015 02 01
16 godina sam bila postanar jer nisam željela s nikim biti u kući [:smijesi] hrpa odricanja ,nema baka servisa ...sa svekrvom imam odličan odnos [:smije] Dakle cure računajte što vam je bitnije jer nema smisla doći u nečiju kuću i postavljati svoja pravila.
2015 02 01
Sta da joj kazem ak me pocne za oblacenje maltretirat?
2015 02 01
Moja je mene učila kako se reže kruh, zamisli ti to!!! [:hihot] I isto mi je pričala za oblačenje, pa od tada idem kod nje u najstaroijoj, najdebljoj i najdužoj robi....da žena jadna može doć do izražaja... [:jezik]
2015 02 01
Moj dragi tak voli...
2015 02 01
Zanazg, ja cu namjerno hodat u uskim tajicama,tunikama i suknjama po kuci ,briga me [:smije] nek iskipiiii
2015 02 01
1 2 3 4 5 6 7 8