Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

besmislena tema no2

KAD BIH MOGLA PONOVNO PROŽIVJETI ŽIVOT... od Erme Bombeck
2015 02 05
za ovu ste vjerovatno culi al ja ju volim svako malo procitat
2015 02 05
Pozvala bih prijatelje na večeru čak i ako je tepih umrljan ili je kauč izblijedio. Pojela bih kokice u 'dobroj' dnevnoj sobi i manje bih brinula o nečistoći ako moji požele da zapale vatru u kaminu. Odvojila bih vrijeme za slušanje mog dede i lutanju kroz njegovu mladost
2015 02 05
Otišla bih u krevet kad sam bolesna umjesto pretvaranja da će se svijet prestati okretati ako ne budem prisutna. Zapalila bih ružičastu svijeću napravljenu u obliku ruže prije nego što se otopi u ostavi. Manje bih pričala i više slušala.
2015 02 05
Umjesto što sam željela da što prije prođe devet mjeseci trudnoće, cijenila bih svaki trenutak i shvatila da je čarolija koja raste u meni jedina prilika da pomognem Bogu u stvaranju čuda života. Kad bi me djeca naglo poljubila, ne bih rekla: 'Kasnije. Sada operi ruke prije ručka.' Bilo bi puno više Volim te umjesto Žao mi je. Najviše bih, kad bih imala drugu priliku za život, cijenila svaki minut, gledala i zaista vidjela i nikad se ne bih osvrtala.
2015 02 05
Ne bih nikad insistirala da prozori automobila budu zatvoreni usred ljetnog dana jer je moja kosa taman izfrizirana i uređena. Sjela bih na travnjak (bez obzira na mrlje od trave). Manje bih plakala i smijala se ispred televizora, a više posmatrajući život. Ne bih nikad kupila nešto samo zato što je to praktično, što se neće vidjeti mrlje ili zato što ima doživotnu garanciju.
2015 02 05
Prestanimo se znojiti zbog malih stvari. Prestanimo brinuti o tome tko nas ne voli, tko ima više ili tko što radi. Umjesto toga, počnimo cijeniti odnose koje imamo s onima koji nas vole. Razmišljajmo o tome čime nas je Bog blagoslovio i što činimo svaki dan da poboljšamo sebe umno, fizički i emocionalno. Nadam se da svi imate blagoslovljen dan
2015 02 05
MJESEC LIJEPIH ŽENA 3 godine : Pogleda se i vidi Kraljicu. 8 godina: Pogleda se i vidi Pepeljugu. 15 godina: Pogleda se i vidi Ružnu sestru (mama, ne mogu ići u školu ovakva!) 20 godina: Pogleda se i vidi predebela/premršava, preniska/previsoka, previše ravno/previše kovrčavo ali odluči izaći u svakom slučaju.
2015 02 05
30 godina: Pogleda se i vidi 'predebela/premršava, preniska/previsoka, previše ravno/previše kovrčavo ali odluči da nema vremena to popraviti da izađe u svakom slučaju. 40 godina: Pogleda se i vidi 'čista sam' i izlazi. 50 godina: Pogleda se i vidi 'To sam ja' i izlazi gdje god to želi.
2015 02 05
60 godina: Pogleda se i sjeća se svih ljudi koji se više ne mogu vidjeti u ogledalu. Izlazi i osvaja svijet. 70 godina: Pogleda se i vidi mudrost, veselje i sposobnost, izlazi i uživa u životu.
2015 02 05
80 godina: Ne gnjavi se više gledanjem. Samo stavi crveni šešir i izlazi da se zabavi.
2015 02 05
Možda treba ranije zgrabiti onaj crveni šešir
2015 02 05
U čast mjeseca žene i u znak sjećanja na Ermu Bombeck koja je izgubila bitku s bolešću.
2015 02 05
Vauuuuu [:sramezljiv] [:zaljubljen]
2015 02 05
Idem po sesir...... [:poljubac]
2015 02 05
1 2