Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Crvenkapica - kolac

ima li koja provjereni recept ovog kolaca, ali sa keksima, ne sa biskvitom? nasla sam na coolinarci nekoliko recepata no svaki ima svoj omjer kreme i keksa i visnji...tako da ne znam koji iskoristit. fala [:zaljubljen]
2015 02 07
javi kad nadjes [:hihot]
2015 02 07
ubiti komala sam da vidim kad neko odgovori [:hihot]
2015 02 07
haha...dobila sam na faceu 3 razlicita recepta i sad sam opet na nuli. ocito cu improvizirat :D
2015 02 07
ja imam sa makom i ljesnjakom biskvit
2015 02 07
slicno po ovome receptu radim...al malo improviziram ipak ... zivi bili pa vidili kako ce ispasti [:hihot]
2015 02 07
cekam rezultate [:sramezljiv]
2015 02 07
ja imam provjereni recept koji stalno radim, svima je super i mislim da ćeš biti zadovoljna, poslat ću ti ali malo kasnije, ili si već našla? [:smijesi]
2015 02 07
ocem i ja
2015 02 07
moze slobodno. iako je moj kolac u procesu izrade. al svejedno da pitam. jel bi bilo moguce i u prvi fil stavit visnje? znaci keksi, krema, visnje, keksi, krema, visnje, zele ? ne bih da mi se raspadne od toliko visnji ....
2015 02 07
ja radim sa plazma keksom i ovisi koju debljinu želiš..inače kupim 2kt plazma mljevenih i pomiješam sa margarinom da dobijem lijepu kompaktnu smjesu i s tim u kalup.. [:smijesi]
2015 02 07
i ne slažem red keksa red kreme, samo stavim kekse i na to krema gore želatina i odlično [:zaljubljen]
2015 02 07
Radim kao na receptu iz kulinarke s tim da stavim 5 pudinga u litru mlijeka dok se puding ohladi ocijedi višnje iz kompota. Ne stavljam želatinu - nego sok od kompota prekuham sa Gustinom i bude mi puno bolje
2015 02 07
Krema: 3 pudinga od vanilije 1 L mlijeka 6 žlica šećera 1 Vš 1/2 l šlaga hole-kad se krema skuha i ohladi,doda se izmiksani šlag Preljev: 6dcl soka od višanja 5 žl gustina 2-3 žlice šećera U tepsiju se poslažu keksi,na njih krema,pa opet keksi,na njih višnje iz kompota i preliti preljevom. Eto,nemam pojma odkud mi recept,imam ga zapisanog u svojoj recept-bilježnici [:zaljubljen] i meni osobno je odličan. Pa eto koja ga isproba neka se javi je li zadovoljna. [:sramezljiv]
2015 02 07
Noemi -i da moj je sličan nema greške izvrstan brzo gotov . Ja kekse iako močim u mlijeko i onda se spoje s kremom i ne vidi se ovaj tamni rub od petit keksa
2015 02 07
1 2