Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Biljna mlijeka

Prebacila bi se na biljno mlijeko, pa me zanima koje biljno mlijeko se moze podgrijavati? Za sad sam probala samo kokosovo kupljeno i domace, ali sam ga koristila samo za shakeove. Ne bi se htjela odreci kapucina, jel bi za to bilo najbolje sojino?
2015 02 07
Aha, i bademovo sam probala i bilo je odvratno...
2015 02 07
Pa svako se može koliko ja znam. Ja sam sojino sama radila i međuostalim treba zavrijeti u procesu izrade.
2015 02 07
Radila sam i kokosovo, ali je ispalo žali bože [:hihot]
2015 02 07
Probaj sama napravit bademovo. Puno je bolji okus od kupovnih i naviknes se
2015 02 07
Znaci moze se bilo koje podgrijavati? Nova sam u ovome pa pitam. Nekak mi je bilo nezamislivo da idem podgrijati kokosovo mlijeko, kaj ja znam [:kesi] koje je vama okusom najbolje? Jel ste probale rizino?
2015 02 07
meni je bademovo odvratno ovako za pit... ali sa zobenima mi je preodlicno. i njega sam ja grijala... nisam ni znala da se neka ne bi smijela [:hihot]
2015 02 07
Moj muž pije kokosovo mlijeko i normalno ga podgrije za kakao [:kesi]
2015 02 07
Pa ocigledno se smiju sva, to sam si ja samo zabrijala [:smije]
2015 02 07
Kokosovo je okusom ok, slatkasto je...ja sad razmisljam da li da kupim sojino ili rizino..jednom davno je mama kupila sojino kaj je kavu s njim pila, nije bas bila odusevljena..
2015 02 07
Eto čini se da može. Kako si radila kokosovo?
2015 02 07
možeš normalno podgrijavati meni su super zobeno I pirovo [:smijesi]
2015 02 07
Apropo sojinog - za kavu je najbolje obično (Alpro često ima akcije kad kupuješ nekoliko kartona), kad se zaželiš (npr. za frape), super je sojino od vanilije, ali too much za kavu. Ako ćeš ga raditi sama možeš staviti aromu po želji, imaš za kupiti soje u ex b-hyperu (ne znam kak se sad zove, ne znam ni da li je opet propao), još se stavlja đumbir i po želji štapić vanilije dok prokuhavaš.
2015 02 07
Rizino je slatkasto, i super mi je za kave. Sojino cokoladno je zakon [:zaljubljen]
2015 02 07
Victus je to sad, budem onda probala sojino sama napraviti.
2015 02 07
1 2