Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Aždaja boutique i odjeća

POzdrav curke, Prije jedno 5 godina u Zagrebu je bio dućan s gothic odjećom, korzetima i cipelama, ne znam da li je koja od vas zamijetila da je već duže vrijeme nema... Općenito Aždaje, ni na internetu ni ovako... Da li netko zna šta se desilo s tim? :) [:poljubac]
2015 02 12
propala azdaja navodno jer su bili preskupi i nisu mogli placat radnike.nazalost
2015 02 12
i ja sam cula da su propali [:tuzan]
2015 02 12
Šteta...kod nas sve propada, a da su to isfurali u SAD-u ne bi stigli radit. sramota
2015 02 12
odjecu nisam kupovala, al stike jesam [:hihot] istina da su skupe, al se isplati je su cvrste i stabilne i kvalitetno napravljene, a ne ove socijalke od 29.99 obujes jednom i izgledaju kao da si ih nosio 10 godina svaki dan na bausteli
2015 02 12
ja sam bas jucer stavila par njenih artikala u prodaju [:hihot] cijene su bile dosta visoke al joj je roba kvalitetna,opravdava cijenu. al jbg.. svima bilo preskupo ipak :/ korzete cuvam i necu ih prodavat jer je u tome je teta azdaja bila tata mata,nosila sam ih gotovo svakodnevno i neprestano,i dalje su ko novi !! sad kad razmislim,spiskala sam novaca i novaca u njenom ducanu,bolje da ne zbrajam sve jer bi me slagiralo [:smije] [:smije]
2015 02 12
obucu ona preprodaje,obuca je pleaser i demonia uglavnom,mozete ih narucit preko neta od kud god.. skupe jesu al slazem se sa suzy - isplati se [:smijesi]
2015 02 12
Nažalost propalo [:tuzan] Zna li netko za neki dućan sličan Aždaji?
2015 02 12
Importane na gl.kolodvoru dole kad se ide stepenicama.di je dm.ima korzeta i tajica.taj stil.losije al ok
2015 02 12
Stvarno bi se netko mogao sjetiti da otvori dobar dućan sa alternativnim stvarima kakvih je bilo u Aždaji, a da stvari nisu toliko skupe. Sramota da nemamo barem jedan takav dućan. Meni Maldoror u Zagrebu nije dovoljno dobar. Ne znam za ostale gradove u Lijepoj Našoj, no Zagreb je katastrofa.
2017 11 09