Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upit iz Slovenije

Cure trebam pomoć , javila mi se cura iz Slovenije za jedan moj artikal, da li ste vi surađivale ikada sa nekim iz Slovenije, ako je ste kako ti ide ...uplata , slanje Hvala
2015 02 20
Ja jesam. Sve proslo super. Uplatila je 30 kn za slanje jer sam na posti prvo pitala koliko bi dosla ta majica kad se salje i dosla joj nakon par dana..obicno je htjela da saljem. pita bila skuplja od tepsije jer je majica kostala 25 kn [:jezik] ali htjela ju je i to je to.
2015 02 20
E ovo je dobro znati jer ja još nisam slala izvan zemlje hvala [:kesi]
2015 02 20
Za uplatu trebaš imati devizni račun, meni je također gđa iz Slo uplatila i nisam to znala, dok nisam išla provjeriti u banku što je s uplatom. Novci su bili "na čekanju" do otvorenja deviznog. I ako se dobro sjećam u mojoj banci (OTP), naplatili su mi tu transakciju 8kn. Ne otvaranje deviznog već za uplatu iz inozemstva.
2015 02 20
meni je cura poslala novac u koverti i nakon toga sam joj slala paketić,sve dobro prošlo [:smijesi]
2015 02 20
nista ja nisam davala osim imena,prezimena i broja racuna i uzeli su mi 8 kn,taj sam dio izostavila napisati.
2015 02 20
Ja sam morala otvoriti devizni. Najbolje da pitaš u svojoj banci. A što se slanja tiče, poslala sam joj na naš Tisak jer živi blizu granice. [:smijesi]
2015 02 20
Hvala vam puno, stvarno ne znam kako izvesti to, raspitaću se u ponedjeljak u pošti i u banci
2015 02 20
Znači ovako, daš joj svoj IBAN i SWIFT broj, dakle lova će ti sjest na račun u roku od 48h(dakle 3 dana jer je ovo Hrvatska ), e nakon uplate ti njoj pošalješ poštom. Moglo bi bit nekih 30kn, pa je traži tih 5E poštarine. Ako nemaš SWIFT, ne može ti uplatit lovu iz Slovenije ili...Bugarske. Taj broj(šifra, kod) zatražiš u banci, ako je već nemaš doma. To ti je procedura od nekoliko minuta. Naravno i svoje osobne podatke, ime, prezime, adresa, grad, poštanski, iban i svift. to ti je sve. Jednako je kao i ovdje, samo traže taj kod kad su u pitanju međunarodne transakcije
2015 02 21
ja ništa to nisam davala,samo broj računa.
2015 02 21