Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tisak paket!

Pa kakvo je brašno bilo u pitanju, je li bar bilo po nečemu različito od onog običnog iz dućana? [:smije] [:hihot] [:smije] [:smije]
2015 02 22
Dogodilo se i meni. Kad u sjedistu printaju papir sa adresom zaljepe na krivu kutiju zato tete na tisku pisu kod na kutiji.
2015 02 22
Narucila cipele a dosao srednji paket pun odjece. Placem ja a muz vice, kakve cipele i plakanje imas paket odjece za nosit cijelu godinu. [:hihot]
2015 02 22
I sta ako ja pr saljem paket, dode nesto drugo, i trazi me kupac novce nazad??? Dal ja njoj moram vracat novac ili je to na tisku? [:sokiran]
2015 02 22
Meni se taj tisak uopce ne sviđa, spor je, cini mi se da bi brže i sigurnije došlo da pošaljem po vozacu autobusa !!! Jedino što je pozitivno što daju br. pošiljke pa bi ih ja pilala da moje nešto izgube [:frustriran] i to bi zvala te u sjedište ne bi šizila na te jadne žene na kioscima, sve su im uvalili, a sad još trebaju pisati i br. na pakete da se krivo ne naljepi [:vrti]
2015 02 22
Bezglutensko brašno iz DM-a [:smije]
2015 02 23
1 2