Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Najbolji prijatelj...

Uglavnom, prica ide ovako.. bila sam u dugoj i iscrpljujucoj vezi. Taj najbolji prijatelj je bio ubiti cijelo vrijeme uz mene, upoznat sa situacijom. Eh, nakon teskog prekida, spetljala sam se s njim. Nije nista bilo za ozbiljno, zavrsili smo jednom prilikom zajedno i nakon toga smo se vidjali na kavama i sve kao i prije, samo sto su sad s njegove strane proradili osjecaji. Nakon duzeg razmisljanja, shvatila sam da koliko god mi je lijepo s njim, nisam spremna jos na nista niti sam spremna njega povrijediti jer mi je do njega previse stalo kao do prijatelja da bih mu to mogla napraviti. Djelomicno sam i ja kriva, ali bas se sad osjecam jadno i bezveze.. dogovorili smo se za kavu jos pa cemo vidjeti. Jeste li vi bile kad u takvoj situaciji? Sto ste napravili? Ne znam jednostavno s kime bih pricala o tome pa eto utjehu trazim medju vama, dragim Krpicarkama :)
2015 02 22
Ako ti odgovara,bude tvoj [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 22
To se desilo mojoj sestricni...sad zive vec godinu dana skupa i ostala je trudna. Nikad nije bila sretnija. Reci cu ti kao i njoj...prepusti se
2015 02 22
A što mu fali, očito je poželjan i u duševnom smislu (razgovarali ste oduvijek), a izgleda da je i dovoljno seksipilan... Nemoj propustiti takvu priliku. Iako si možda još uvijek psihički iscrpljena od prijašnje veze, glupo je propustiti dobru priliku zbog tako nečeg. Za par mjeseci ćeš biti dobro ( u smislu konačno ćeš se oporaviti od starog) ali novi možda više neće biti tu.. [:tuzan]
2015 02 22
Napisala si da je najbolji prijatelj...razumjet ce sto god odlucis samo budi iskrena.
2015 02 22
ja sam imala nesto slicno, sad smo evo vec 3 god u vezi i nikad nam nije bilo bolje [:zaljubljen]
2015 02 22
i ja mislim tako kao većina, sviđala si mu se i prije [:smijesi] vrijeme će napraviti svoje, nemoj brzati, polako, proispitaj sebe, on je taj koji čeka [:smijesi] sretno [:smijesi]
2015 02 22
razgovaraj s njim, reci mu da ti treba vremena jer ne zelis upropastiti prijateljstvo dok nisi sigurna moze li od vas ispasti neka dobra kombinacija u vezi, i reci da ti treba malo vremena da zaboravis bivseg. Nije dobro ni za tebe niti za njega da srljate u vezu, jer ce na kraju netko izaci povrijeden. Iako vam se ne zuri, nemoj propustiti priliku, decko se cini dobra prilika [:smijesi] Iz takvih prijateljstava se radaju najljepse ljubavi [:smijesi]
2015 02 22
moje misljenje je da necete moci tako brzo biti ponovo prijatelji, da zelis nesto s njim sad bi mu bila cura...znam iz iskustva, ja sam bila 2 godine u vezi s bivsim, kad me je ostavija, dan posli zabrijala sam sa sadasnjim i sada smo 3 ipol godine zajedno
2015 02 23
kad osjetis nesto prema nekome nepitas ni za proslost, ni za bivse, ni za krivnju...
2015 02 23
Iz moje perspektive, mislim da vam se to nije trebalo dogoditi. On je, kao tvoj najbolji prijatelj, netko uz koga si se osjećala najsigurnije i ranjivost nakon prekida ti se pomiješala s velikim emocijama koje su se u krivo vrijeme interpretirale. Kažem "u krivo vrijeme" jer se iz toga možda može roditi sjajna i duga veza s obzirom na to da ste već povezani emocionalno, ali sama činjenica da ti nisi još spremna za nove emocionalne manevre dok se emocije nakon prekida nisu još slegnule je zbunjujuća i nastaje problem jer tvoj prijatelj već ima razrađene osjećaje prema tebi koji su puno veći od samog prijateljstva. Ako nakon tih strasti s tvoje strane osjećaju splasnu, on ostaje povrijeđen, a time i ti jer ga voliš kao prijatelja i gubite ono što vam je dragocijeno - prijateljstvo i osobu u životu. No, ili će se odvijati tako ili će sve otići u drugom smjeru kad ćeš i ti shvatiti da gajiš iste osjećaje prma njemu i uplovit ćete u sretnu vezu. Bilo tako ili onako, vrijeme će jedino otkriti pravu istinu o vašim osjećajima, a jedino realnim i zrelim razmišljanjem možete svladati moguće probleme i sčuvati bliskost i prijateljsku ljubav koju ste dijelili i prije i/ili je upotpuniti nećim još dubljim. Dakle, razgovor, razumijevanje i podrška koju ste imali kao prijatelji upotrijebite i sada i mudro sačekajte da prođe neko vrijeme, koliko vam je potrebno, da možete čistog uma razlučiti situaciju.
2015 02 23
Ja sam se za svog udala :)
2015 02 23
Katevini slazem se sa tobom mnogo!
2015 02 23