Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

RAZVOD(savjeti)

drage tete ja sam pred razvodom...treba mi savjet šta dalje i kako u vezi odvjetnika tužbe i slično dali prije u Socijalno ništa ne znam....u braku smo od 2011 zajedno živili do 8 mjeseca 2012 i sad od 8 mjeseca 2014 do nedavno da budala dala mu drugu priliku zbog sina koji je rođen 2013 u drugom mjesecu....Kockar je pomaže li mi to šta ne da naštetim njemu već pomognem sebi mali da ni ne zna i strah me da ga ne vodi sebi a on je od mene 2 i pol sata udaljen...kod mojih sam od 4.2 ni ne pita za maloga [:frustriran] ...hvala svima koji imaju svježe informacije jer na nailazim na jaako stare stvari [:znoji]
2015 02 24
Mislim da prvo moraš u Centar
2015 02 24
prvo užas, žao mi je zbog situacije. mislim da bi se trebala s odvjetnikom posavjetovati, ali mame inače dobiju dijete i pomoć za dijete, daj bože jer nam je država u banani.
2015 02 24
Ako se sporazumno razvodite, tj. Ako se obadvoje slažete oko razvoda, to olakšava stvari. Isto tako ako se on slaže da mali ostane sa mamom je isto olakšavajuče. Na socijal čete morati ići bez obzira na sve, na mirenje. To je ono što oni moraju odraditi zbog djeteta. Odvjetnik ćete bolje uputiti. Mislim da bez njega ne možeš. Moj bivši i ja imali istog da ne trošimo duple novce. Naravno to je samo što se tiče razvoda. Ali ako imate imovinu, neslaganje oko skrbnika djeteta itd. to je drugo. Onda svako mora imati svoga odvjetnika.
2015 02 24
Dobra odluka. I ja sam zbog istog razloga rastavljena vec 6 godina. Proceduru sam zaboravila. Dogovori se sa njim (tako sam ja) da ce ga vidjati i to sve prema vasem dogovoru a ne kako sud odredi. Cini se da ga dijete i ne zanima bas. Da li ste ostali u nekakvim ljudskim odnosima to je najvaznije ako je moguce. Ne gubi glavu nego cool. Sretno.
2015 02 24
..žao mi je..bježi od kockara... [:vrti] [:vrti] [:sokiran]
2015 02 24
Draga želim ti punooo snage i strpljenja i iskreno mi je žao... Imam prijateljicu koja je iz sličnih razloga morala sve to proći tad je imala dvoje djece,najnormalnije je dobila skrbništvo nad djecom s tim da on ima pravo viđanja jednom tjedno ( a nekad nije uopće dostojan ni to napraviti) ona he bila tada nezaposlena a sve se odvilo prije nekih 1,5 godinu na dan se da sam te ohrabrila ti si majka i dijete ti neće nitko oduzeti ako ista država nas majke barem tu štiti... U svakom slučaju možeš kontaktirati javnog bilježnika ili odvjetnika za sva svoja prava što ti toplo preporučujem... Drži se ....
2015 02 24
bjezi od toga, taj bi prokockao i vlastito dijete [:frustriran] Žao mi je zbog teske situacije [:tuzan]
2015 02 24
Za početak nađite odvjetnika koji će vam napisati tužbu za razvod braka( ukoliko se muž ne slaže sa razvodom i dalje želi ostati u braku) odnosno ukoliko ste se sporazumjeli oko razvoda sporazumni zahtjev za razvod braka na sudu...on će vas uputiti u centar za soc.skrb radi mirenja, takva je procedura kada postoji maloljetno dijete, ukoliko ćete se uspjeti dogovoriti da se dijete povjeri na čuvanje i odgoj vama- odlično, ukoliko ne, sud će opet o tome odlučivati, al eto, iz prethodno navedenog( kockar, nemari za dijete) vama će biti povjereno.Sretno [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 02 24
hvala vam puno svima [:zaljubljen] par puta sam mu slala poruku da pitam za sporazumni razvod prvi put je odgovorio da nema snage moš mislit drugi puta nije odgovorio tako da vjerovatno od sporazumnog razvoda ništa [:znoji] vidit ću dali imam pravo na besplatnog odvjetnika jer ne radim a sad sam kod svojih...idući tjedan ću vlakom po robicu od maloga jer mi bivša svekrva obećala nac nekoga da mi doveze stvari i još ništa a ja nemam novaca a moji kupuju sve za maloga s tim da zbog probave mora jest sve intergralno a to je skuplje,a svi su mi se fini pravili a ni ne pitaju za njega osim bivše svekrve što zove tu i tamo...i mali u subotu ima rođendan za prvi mu nije niko ni bio ni poslo ništa tako će i za ovaj mislim hoću reć da nije bitno to već njihovo ponašanje a kad poraste kupovat će ga jer imaju novaca [:frustriran] hval vam još jednom [:poljubac]
2015 02 25
Joj to je i meni tako bilo, puni para i sin im prokockao bogatstvo ali ne, mama mu je bila na njegovoj strani, možeš to zamisliti a mene je mrzila. Trudnoj sa već drugim djetetom mi se tako zamjerila tada da joj to nikada neću zaboraviti i točno je što kažu da se ne valja zamjeriti trudnoj ženi. Za nagradu, ne pričam sa njom zadnjih 6 godina i rekla sam joj tada - samo izvolite evo vam ga vraćam pa ga hranite. Bila sam u boljem položaju jer sam i tada radila.
2015 02 25
Ako ti mogu ikako pomoći slobodno javi sta ti treba ili br računa. I ostani snažna jer jednog dana ćeš svom djetetu biti uzor i to nek ti bude motivacija ;)
2015 02 26
Razvela sam se od bivšeg nakon što me tri godine navlačio po sudu ... Imam puuuuno puno puno iskustva sa lošim odvjetnicima. [:frustriran] požurnicama za sud, ovrhama, pravobraniteljica za djecu, bespl. Pravna pomoć...ma svega i svačega... Rado ću pomoći .... [:poljubac]
2015 03 04