Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Pomoc oko push up grudnjaka :)

Cure moje drage, vjerovale ili ne ja kao pravo zensko jos nemam push up grudnjak [:hihot] visoka sam 169, imam 48 kg dakle mrsavica, a grudi su nekakva dvojka-trojka.. Kupila sam nedavno u zari svilenu bluzu na duboki V izrez i voljela bih kupiti push up koji ce mi grudi onako lijepo spojiti da se dobije crta i da bude pristojan, ali opet dekolte :)) gdje ste vi kupile svoj omiljeni push up grudnjak i sto mi preporucate? Konturirate li ikad dekolte? Koliko push up zaista poveca? Neki kazu da cuda radi [:kesi]
2015 02 24
Haha.da cuda radi.ja sam sebi dva kvalitetna kupila u njemackoj.a ima ih svugdje,al mora to ime nositi.
2015 02 24
Calzedonia ima super push up grudnjake. Cuda napravi s mojim dvojcicama. [:kesi]
2015 02 24
ja stalno kupujem u new yorkeru i prezadovoljna sam..nisam obdarena ali to malo sto imam stoji ko saliveno [:hihot] [:hihot]
2015 02 24
A jel ikoji onako bas spoji da se napravi ona crta? Kupite li vasu velicinu ili manju? Prava sam neznalica [:hihot]
2015 02 24
Da svoju velicinu kupis
2015 02 24
ja isto u new yokeru kupujem, imas "obicnih" push up, a ima i onih nekih super extra push up, super izgledaju, ja imam crtu [:jezik]
2015 02 24
Uuu ulijevate mi nadu [:kesi]
2015 02 24
joj..ja imam jedan joop ..taj stvarno čuda radi, imam jako male,nikakave [:place] , ali kad imam taj grudnjak..super izgledaju... [:hihot]
2015 02 24
probaj tezenisove [:smijesi] jako jako su dobri a i udobni, oni super padded push up, a znaju biti i na jako velikom snizenju, mogu se uloviti za 35 kn :) svi kojima sam preporucila su probali i sad samo njih nose [:jezik]
2015 02 24