Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Garnier serum za ostecenu kosu

Sad sam vidjela reklamu da zagladi ostecene vrhove pa dali je neko koristio i kakvi su dojmovi? Koji vam je serum za ostecene vrhove najbolji i koje domace maske koristite? :) Ja vec skoro mjesec dana koristim djecje ulje na kosi ali treci dan nakon pranja vrhovi su mi ko slama [:frustriran] a ostatak kose normalan
2015 02 27
Ovo i mene zanima, probala sam raznorazne serume i ulja za kosu od onih sto se prodaju u frizerskim do onih iz dm, mullerra itd ali nista mi nije bas pomoglo.. [:tuzan]
2015 02 27
Do nedabno sam imala silikon iz mullera koji nis ne valja -.-' sve slijepi i jedva se mogu pocesljat i smrdi ko po pokvarenim bananama [:vrti]
2015 02 27
nema do maslinovog ulja za oštećene vrhove. ja sam probala sve maske, i uvijek mi najbolje bude kada stavim ulje na kosu, tj. samo na vrhove. stavim ga noć prije i spavam s takvom kosom a ujutro ju operem i baš mi se nahrani kosa :D
2015 02 27
maslinovo [:zaljubljen]
2015 02 27
Maslinovo i med ili maslinovo i ricinusovo [:hihot]
2015 02 27
meni je taj garnierov narancasti serum odlican, a svasta sam probala od najjeftinijih do najskupljih.. inace imam tip kose sa masnijim vlasistem ali vrhovi uvijek suhi i rascvjetani... ovo ulje mi ljepo nahrani vrhove i pomaze pri oblikovanju kose a ne masni.. i prekrasnooooo mirise [:zaljubljen] cijela ta linija goodbye demage je super i sampon i regenerator ali za ljude sa suhim tipom kose, moja se prebrzo zamasni [:ljut]
2015 02 27