Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Njemački - tečaj

Pozdrav svima, Upisi su u vecini škola pri kraju, a ja sam se sad odlučila upisat početni njemački. Zanima me gdje ste vi išle ( ako jeste) i jeste li bile zadovoljne :) Vidim da su cijene oko 1500 - 2500 pa me jakoooo strah da ne odaberem neku lošu školu. [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] HVALA
2015 02 27
Ucim doma sama.. kad naucim osnove, pocinjem gledati njihove serije, crtice, slusati radio da mi udje jezik u uho.. i naravno sto vise govorne komunikacije s nekim ko dobro prica njemacki..
2015 02 27
Slazem se u potpunosti sa Leonidom, najbolje ti slusati tu "svakodnevnu" primjenu jezika koju mozes cuti u serijama i filmovima, a ako bas zelis gramaticki tocno nauciti onda svakako upisi neki tecaj [:zaljubljen]
2015 02 27
duolingo zakon! meni žao dati tolike novce za tečaj.
2015 02 27
Ja isto doma sama,youtube zakon [:smijesi] Meni je njemači bio prvi jezik u srednjoj,pa se i sjećam nekih stvari [:smijesi]
2015 02 27
Ma ja sam totalni debos za njemački. Na taj način radim sa engleskim, i da super je to metoda, al engleski mi onako lezi i znam osnove pa lako dalje napredujem :) Al njemački mi je bas nekako tezak, i nekak mislim da mi je potrebna pomoc s tim :) Hvala curke divne ste
2015 02 27