Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Ispadanje obrva

Pozdrav svima:) Zanima me je li koja od vas imala ovaj problem i kako ga je riješila? Naime primijetila sam u zadnje vrijeme da mi dosta ispadaju, čistim lice i ostaju mi na vatici ili čak ako prstima prođem po njima mora jedna ispast. :( Vadila sam krv, doktorica kaže da je sve u redu, nalaz uredan. Jel to normalno tako? Nije još alarmantna situacija, al da su mi se prorijedile, jesu. Trepavice također, al za njih mi je ajde nekako to normalno. Svaki savjet je dobrodošao [:smijesi]
2015 03 07
ricinusovo ulje,maži svaku noć i rast će.
2015 03 07
Kupila sam već, koristim nekih mjesec dana. Nakon koliko vremena se vide neki rezultati?
2015 03 07
pa počet će uskoro, dobro i obilno natrackaj..možeš i preko dana ako si doma jer je masno, nemožeš baš vani tako [:zaljubljen]
2015 03 07
Do sad sam stavljala s četkicom od maskare, onako ih češljala. Budem sad probala baš umasirati, možda je to bolji način. Hvala [:zaljubljen]
2015 03 07
samo obilno stavljaj i bit će super. ništa [:smijesi]
2015 03 07
Radila si samo KKS ili i hormone štitnjače? Rekla bi da postoji neki problem kad ti ispadaju i obrve i trepavice, na tvom mjestu bi opet kod doktorice.
2015 03 07
hm, ja ricinusovo ulje koristim nekih mj.dana, nisam ga baš redovito stavljala na obrve, većinom preskočim al obrve su mi se popravile, vidi se razlika. Na kosi još nisam vidjela promjenu al vjerujem da će se za 2, 3 mjeseca vidjeti [:smijesi] samo nemoj paničariti
2015 03 07
i onako, masno je ali mi je puuuno bolje od nekih drugih ulja. Ricinusovo ulje nema nikakav miris i to mi se jako sviđa. Stavljam ga i na vrhove kose i baš ih fino zagladi i nije baš tako masno kad se malo stavi..
2015 03 07
Rekla je doktorica kad me naručivala krvnu sliku i željezo, za hormone ništa. mislila sam da se to isto vidi. sama doktorica je rekla da misli da je to ciklus neki, shvatila sam kao da s vremena na vrijeme dolazi do toga. ja nekako ne primjećujem neku veliku razliku, možda će biti sad bolje kad ću ga stavljati na drugi način.
2015 03 07
Ja imam užasnih problema s obrvama i trepavicama, suha koža, suhe oči.. valjda (a i pretjerujem s čupanjem obrva ponekad, priznajem). Ricinusovo je ulje nešto predivno, trepavice su mi se uspjele super oporaviti, sad su mi čak i jače nego prije. Što se tiče ostalih "preparata".. mlijeko, ono jako pomaže da se oporavi folikula dlake, malo prije spavanja stavi na gazicu i tapkaj po obrvama.
2015 03 07