Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Sojini odresci

Zna li netko gdje se mogu kupiti sojini odresci? I koja je cijena otprilike? Ima li u dm-u?
2015 03 07
imaš ih svugdje - zadnje sam vidjela u Billi, Konzumu, Kauflandu, a za DM nisam sigurna. Cijena oko 6-7 kn.
2015 03 07
U Bio˛& Bio trgovinama,2 odreska cca 18kn ali ja kupim sojine ljuskice u Konzumu za 6kn/200g i sama ih napravim. Izađe ih cca 18 [:smijesi]
2015 03 07
LadyF - ima neki poseban recept?
2015 03 07
Ja smislila svoj i prefini budu [:zaljubljen] Znači kuhati par minuta ljuskice u vodi,iscjediti. U posudu staviti malo maslaca,pomješati ljuskice i maslac. Jedan žumanjak "ubaciti" da poveže,Ementalera naribati i krušne mrvice dok ne dobiješ čvrstu smijesu. Vegetu dodati po želji. Oblikovati ih u kuglice ili odreske. Tako oblikovani onda idu redosljedom u brašno,jaje,mrvice i pržiti na ulju par minuta dok ne zažute i to je to [:smijesi]
2015 03 07
Hm....i stvarno se ne raspadnu dok ih se poha?
2015 03 07
Budem ja to probala..... [:kesi]
2015 03 07
Ne.ne ništa se ne raspadne,samo pazi da smjesa bude čvrsta onako kao tijesto. [:smijesi] Ako ti je recimo previše možeš i tako gotove bez prženja u zamrzivač staviti,a gotovi i sutradan budu dobri. Joj baš sam nekako ogladnila [:hihot]
2015 03 07
Sto je prilog uz te odreske? Pire s graskom? Brokula?
2015 03 07
Što god ti srce zaželi,ali pire super paše [:smijesi]
2015 03 07
kastor1 jel ti jedeš čokoladu,kekse,sladoled,čips.Jel koristiš kakao,?Jesi li ikad kupila panirane štapiće I sl? Piješ li ili si ikad pila colu,sok na razrjeđivanje?
2015 03 07
ništa nije zdravo, soja je najmanji problem [:jezik]
2015 03 07
ako jedeš kupovno ,pogotovo prerađevine soju (soja lecitin) je nemoguće izbjeći,,,ima je gotovo u svemu,negdje je navedena negdje nije tako da.... tko hoće izbjeći soju I ostale adative:domaće(iz svog vrta) voće,povrće,,kukuruza,pšenica,kravica,kozica I opet nije 100% prirodno....
2015 03 07
Upravo tako maJa2015 [:smijesi] U današnje vrijeme je praktički nemoguće izbjeći soju,a ovakve slične članke sam odavno vidjela i uopće me nije briga jer evo vec 11god od kada konzumiram sojine prizvode mogu reć da mi se zdravlje,probava i sve znatno poboljšalo
2015 03 07
lady freak [:smijesi] moj brat je većinom(preko tjedna) vikendom si da malo oduška na makrobiotičkoj prehrani,koristi dosta soje I sojinih proizvoda radi zdravlja,istina da nije sva soja zdrava,ja osobno I nisam neki ljubitelj no pojedem koji njen proizvod ili nus proizvod tu I tamo,,,isto tako I nije ni sav krumpir zdrav niti salata,,da ne nabrajam dalje.....
2015 03 07