Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pitanja i odgovori! :D :D

Pitaj na forumu u zasebnoj temi.brze ces doci do njega 😁 Kako se zove mladunce zirafe?
2018 11 19
mali žirafan hahahah :D pitanje: gdje idete za novu godinu? :D
2018 12 15
da li i vi imate problem s ucitavanjem slika? nikako da objavim artikl... nece i nece nijednu sliku ucitat...
2018 12 31
Drage djevojke! 🤗 Zelite li i vi postati dio Farmasi tima i uzivati u brojnim pogodnostima koje ono nudi❓❗🙋 🔹Na svaku narudzbu ostvarujete proviziju ovisno o njenoj visni. 💸 🔹Novi clanovi imaju mogucnost izabrati cak 3 od 4 seta po promotivnoj cijeni. 🎁 🔹Svaki iduci mjesec imate takodjer pravo birati proizvode po simbolicnoj cijeni ovisno o visni narudzbe. 🔹Jedini uvijet je da prva narudzba bude iznad 250 kn.💁 🔹 Ne morate svaki mjesec izvrsavati narudzbu kako bi ste se vodili kao aktivan clan. 🤗 🔹Farmasi nudi kvalitetnu prirodnu kozmetiku koja odgovara bas svakome i siroku lepezu ostalih proizvoda. 🍀💅💋💄 🔽Javite mi se slobodno ako zelite biti clan na Viber ili Whatsapp na broj +385992418630 📲 ili na mom profilu. Lijep poozdrav 👋
2019 11 12
Gledat ću koncert Maje Šuput sa prozora svoga stana. Hoćete li ove godine za blagdane gledati po 100000.... put Sam u kući ?
2019 11 23
Popusti me i nisu baš nešto oduševili tako da je kupnja bila onako umjerena ovim putem. Šta kod vas za Božić bude na stolu?
2019 12 02
**Snizite li i Vi Vaše artikle za vrijeme blagdana ili sam jedina?**
2019 12 27
1 2 ... 306 307 308