Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Negativna iskustva s top članovima

Kada vidim puno pozitivnih povratnih (100+) na profilima uvijek mislim kako su te korisnice korektne i da će sve proći u redu. No nije uvijek slučaj [:smije] Jeste li imale negativna iskustva s korisnicama koje imaju puno pozivitnih povratnih? Ja sam jednom tražila preporuke na forumu za curu s krpica koja mi može nešto jednostavno sašiti i dobila puno preporuka za jednu curu, javim joj se, sve se dogovorimo, napišem točno u cm dimenzije suknje i uplatim. Onda me neka 2 tjedna zavlačila da ne može poslati, da će sutra, nije se javljala po par dana, pa išla na put itd. I napokon pošalje nakon svog tog natezanja, kad ono suknja duplo manja i kraća nego što mi treba. Opet muka s njom dok se nije javila, pristane vratiti novce i da joj vratim suknju. Uplatila mi je novce i ja njoj poslala suknju i ona nikad nije podigla paket, vratio se meni. [:ljut] [:place] Nije meni to tih 10ak kn za poštarinu, ali ako mi je već mislila pokloniti tu suknju (koja mi nije uopće odgovarala i na kraju sam je poklonila) mogla je reći odmah. [:vrti]
2015 03 12
I top članovi su samo ljudi. [:sramezljiv]
2015 03 12
Ljudi koji su skloni ponekad prevarama [:sramezljiv] bitno da je novac vraćen [:zaljubljen]
2015 03 12
Meni se dogodilo da sam dobila oštećenu robu, ali jednostavno sam prešla preka toga....osoba ima preko 1000 povratnih.
2015 03 12
...korisnica ima preko 100 povratnih..dogovarala s njom tjedan dana oko zamjene..ona tražila upit...na kraju ja odustala.. [:frustriran] [:vrti]
2015 03 12
Ne znam, možda misle da s toliko povratnih imaju neka posebna prava? Ili na staž?
2015 03 12
I ja sam prešla preko navedene situacije jer nisam htjela curi ostaviti negativu/neutralnu. Prošlo je dosta vremena od toga ali sad mislim da sam trebala barem neutralnu ostaviti, da znaju druge korisnice.. Ko zna koliko je još cura doživljelo istu situaciju od iste osobe ali ne žele ostaviti negativnu baš zbog svih tih pozitivnih povratnih.. [:tuzan]
2015 03 12
Da sam napisala negativnu povratnu osobi sa 1000 pozitivnih činilo bi se glupo od mene...osoba se ispričala i sve, tako da nisam ni tražila povrat novca nego sma prešla preko toga.
2015 03 12
Nisam imala negativno iskustvo ... [:smijesi] No....ne smatram da su one zaštićena vrsta.....sve smo mi tu u istom loncu i iz istih razloga i svaka zaslužuje ono kaj ju ide.....bilo dobro il ono drugo..... bluberrybell.......misliš li da bi ona isto postupila da je tebi trebalo ostaviti neutralnu....negativnu..... [:vrti] [:vrti]
2015 03 12
Mene je prevarila korisnica koja je tada imala oko 90 pozitivnih, i još mi uzvratila negativnom koja je i jedina moja negativna, i još tražila broj računa kao ona će mi vratiti moje novce,i uplatiti iznos koji nikad nije uplatila . Mislim da je trebala dobit još jednu negativnu kao kupac jer je tražila broj računa a nije uplatila.Vidim da poslije mene nikoga više nije prevarila ili poslala majicu takvu kakvu je meni ili se bar nadam jer ovdje ima jako puno cura koje nisu zadovoljne ali od straha da ne dobiju osvetničku negativnu šute pa tko vam je onda kriv [:place]
2015 03 12
eminnad, ja se na tvom mjestu ne bi živcirala oko toga, jer recimo ja kad nešto kupujem i ako vidim da korisnica ima negativnu, uvijek odrem pročitati za što ju je dobila, i puno puta sam vidjela te osvetničke negativne.. a i možeš adminku zatražiti da ti je obriše [:smijesi]
2015 03 12
Sigurno nisi jedina. Ali to ti je taj začarani krug: ljudi se krzmaju ostaviti neutralnu/negativnu, a onda ovi nikad ne "nauče". I tako vlada status quo. Da svatko ostavi makar neutralnu kad nešto nije bilo kako je trebalo biti, bilo bi puuuno manje članova sa savršenom stotkom. Pa bi se možda malo doveli u red. [:tuzan]
2015 03 12
za zamjenu mi se javila userica sa brdom povratnih, zavlacila i davila tjedan dana da bi mi na kraju poslala robicu u zamjenu, ali je (sasvim slucajno) fulala mjere, i to ne malo. bila sam prilicni rookie ovdje i nisam se htjela zamarati negativnom ili neutralnom povratnom, ma svakom slucaju sam u zamjenu dobila nesto sto ne mogu nositi al nikako [:znoji] nedugo poslije je dobila negativnu povratnu, a i pokoju neutralnu, ali za mene kasno… u svakol slucaju, lesson learned [:smijesi]
2015 03 12
evo ne znam stvarno.ja imam lijep broj povratnih i do sad nisam imala nikakvih problema ni pritužbi na slanje i stanje artikla... može biti da su se korisnice opustile zbog većih broja povratnih,ali to je samo do osobe.nisu sve takve [:zaljubljen]
2015 03 12
Adminka nije htjela obrisati jer je došlo do suradnje takva je pravila napisala, ne brinem se jer tada sam imala 30 poz sad preko 60 poz ali sam ljuta na druge koje ne upozore bar sa neutralnom druge [:frustriran]
2015 03 12
1 2