Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

manzara fashion, savjet

Znači kupila bih dugu haljinu. Veličina je univerzalna, a ja sam 177cm visoka. Sto mislite hoće bit prekratka? Ako je netko tamo kupovao nek mi da savjet o veličinama. Hvala [:poljubac]
2015 03 14
ja sam kupovala i nikad mi nebi doslo kao sa slike.jedno sam narucila nesto i pisalo je univerzalno a ja nisam ni priblizno stala u to tako da vise ne kupujem tamo a i skupi su
2015 03 14
Znači ništa [:place]
2015 03 14
Ne bih ti preporučila, em što je 10 puta skuplje nego što vrijedi, em najčešće se radi o čistoj sintetici (kupljeno na veliko u Turskoj ili Kini) i vrlo vrlo niskoj kvaliteti. Bolje dodat 100kn i kupiti si kvalitetnu stvar koju si probao na sebi.
2015 03 14
Preporučujete li neku drugu web stranicu?
2015 03 14
Iskreno, nemam dobra iskustva s narucivanjem odjece preko interneta, bar što se tiče majica, suknji (dakle svega što nisu tajice, čarape, ili šalovi), tako da uvijek preporučujem kupovinu uživo, gdje se roba može probati i osjetiti pod rukom. Sviđa mi se odjeća na stranici Modatak, i kod njih postoji opcija mjerenja koliko znam, pa se na temelju vaših centimetara vidi kojoj veličini pripadate. Tužno je samo to, što sam jednom popodne malo više vremena provela po e bayu i pola stvari s Modatka našla tamo, po neusporedivo nižim cijenama. Moj savjet Vam je da pronjuskate na e bayu, jer ako ništa, puno su jeftiniji. Ako vam dosadi ili ne uspijete naći ništa za sebe, pogledajte sviđa li Vam se što na Modatku. Sretno!
2015 03 14
Sve to imas na ebay. Posalji mi linx u inbx pa cu ti naci!
2015 03 14