Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Isfrustrirana i razočarana -.-

Negativna definitivno,ako nešto ne podnosim to je nepoštivanje drugih,nebitno imam li ja cijeli dan vremena ili sam na knap s vremenom izvoli javiti [:frustriran] ,pogotovo kad se nalaziš s nekim nepoznatim [:frustriran] ,baš lijepi dojam je ostavila o sebi.
2015 03 14
Pa kako se moze odluciti za artikal a da ne pogleda boju [:smije] [:smije] Zasluzena negativna, neka ti ne bude zao
2015 03 14
Bas sam i ja htjela napisat da izgleda kao da je to namjerno napravila. [:vrti]
2015 03 14
ne znam kak tako olako mogu slat upite i onda na kraju bez srama odustat [:frustriran]
2015 03 14
Ma užass [:ljut]
2015 03 14
Nisam uopce pogledala njen profil, sve je bilo tako brzo. A kako si znala koji je to profil [:sokiran] hahah [:hihot]
2015 03 14
Neki dan je bila tema kako cure naplaćuju tram. kartu za primopredaju [:hihot] sad bi trebalo naplaćivati + satnicu izgubljenog vremena [:smijesi]
2015 03 14
Hahah,pa kad si već ostavila povratnu,sigurno su jos neki pogldali [:jezik]
2015 03 14
LoriElite ako mene pitaš? Otišla sam na tvoj profil i vidjela tvoje suradnje, tj točnije što si napisala o drugima i vidjela da si ostavila negativnu toj korisnici...
2015 03 14
ma nisam znala da se to može uopće [:smije] [:smije]
2015 03 14
sve se ovdje može [:hihot]
2015 03 14
Uzasna nekultura ...fuj [:ljut] sve vise neodgojenih ljudi [:vrti]
2015 03 14
Prestrašno! Kod mene nema primopredaja. I ja sam nakupovala tu hrpu stvari, neke premale,neke prevelike. To je rizik, prežalila sam taj novac i idemo dalje. Jer ljudi nemaju nikakve kulture kada je tuđe vrijeme u pitanju.
2015 03 14
Ma ne volim ni ja primopredaje, ali ajde evo pristala sam posto mi nije predaleko, i eto, pozalila. [:hihot]
2015 03 15
Ja inace volim primopredaje jer kupac odmah vidi artikl, ja odmah dobijem novac, a i ne moram davati podatke. Zasad sam imala samo pozitivna iskustva s njima, cure bi se uvijek pojavile na vrijeme i sve je bilo ok. Uzasavam se takvih na kakvu si ti naletjela. [:frustriran]
2015 03 15
1 2