Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Alergija na sunce

Što preporučate vi koji imate alergiju koji lijek najbolje djeluje ,ja imam alergiju vec godinama i ne mogu bit na suncu ni 5min i već me sve užasno svrbi najviše lice i ruke [:place] [:frustriran]
2015 03 15
Bojim se da nema lijeka za to moja sestra ima isti problem i sve je pokušala,ali reakciju uvijek ima nakon izlaganja suncu.
2015 03 15
Probaj ne koristiti običnu kremu za sunce, meni je alergija prošla otkad sam je prestala koristiti. Alergija se javljala samo u kombinaciji kreme i sunčanja. Sad imam hipoalergenu od Avene prvih par dana dok sam jako bijela, i onda samo maslinovo ulje.... Plus beta karoten u tabletama mjesec dana prije sunčanja.... Sretno! [:smijesi]
2015 03 15
[:place] [:place]citala sam malo i po forumima nekima djeluje betakaroten,doktorica mi kaze da izbjegavam sunce nosim duge rukave po ljeti [:sokiran] [:znoji] i dobila tab al nista bolje nije
2015 03 15
probat cu beta karoten to jos nisam nadam se da ce bit bolje makar da me ne svrbi
2015 03 15
Jedini lijek ti je izbjegavanje sunca. Možeš uz beta karoten piti i kalcij, makar meni ti nikakvi pripravci nisu pomogli. S godinama prolazi, ja sam oflekavim, ali nema onog nepodnošljivog svraba, bar nešto..
2015 03 15
Navodno je djelotvoran prirodni preparat od mrkve i mladih oraha (nemam točan recept, ali na stranicama o prirodnoj kozmetici bi ga trebalo lako pronaći). Nisam ga još isprobala; klonim se sunca i uglavnom sam cijelo ljeto u dugim rukavima.
2015 03 15
Piti dva mj prije betu karoten i izbjegavati kreme za sunce, dobro gore kažu. Otkad ja ne koristim nema alergija, a čim pocnem odmah dođe
2015 03 15
Innéov kapsule: Osjetljivost na sunce i kremu sa većim zaštitnim faktorom, po mogućnosti neku kvalitetniju. Imam tanku kosu tako da mi i tjeme zna pocrvenit kada nemam šešir ili neku zaštitu tako da sam si kupila Eucerin sprej koji se može i po kosi špricat, a da ju ne masti.
2015 03 15
ja otkad uzimam astaksantin nemam više problema sa alergijom na sunce, a stvarno sam gadne imala [:zaljubljen] sada u petom mjesecu krenem sa astaksantinom (dodatak prehrani) i alergije više nema evo već 4 godine [:smijesi]
2015 03 15