Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Dijeta 10 % --- iskustva i eventualno druzenje....

Famozna dijeta 10 %... Cula sam samo rijeci hvale...pa eto ... di svi tu i mali Mujo... Ne ocekujem cudo... ali da skinem 5 kg bila bi prezadovoljna... Danas prvi dan...puna volje... od jutros pojela dvi svjeze mrkve...ne osjecam glad nikakvu...valjda od adrenalina...hahahahahaha Jeli ima tko da je bia na ovoj dijeti? Imate li neki korisni savjet? Ili oce li se tko malo patit samnom do Uskrsa?
2015 03 16
može neki link o toj dijeti ? [:zaljubljen]
2015 03 16
I ja bi link, nemam pojma kakva je to dijeta [:smijesi]
2015 03 16
Samo jedan da u tjednu jedite samo voce i odose kile ko lude,provjereno,morala sam cak vratit 2 kile
2015 03 16
dijeta s malim udjelom ugljjikohidrata je zakon
2015 03 16
Moja mama je bila na toj dijeti poslije blagdana svaki dan je imala drugačije obroke i pošto je na njoj već 3-4 puta bila, za nju stvarno djeluje. Žena ima 44 godine i išla je šetat navečer tako da nikakva pretjerana tjelovježba nije bila uključena i uspjela je. Ali tu i tamo se žalila na glad i vrtoglavicu jer ima dana kad jednostavno ne dobije dovoljno hranjivih tvari, ali sve u svemu je zadovoljna.
2015 03 16
10% je odlična dijeta...prvo nije skupa i jedeš koliko želiš,drugo nema ograničenja što se obroka tiče. Samo se treba pridržavati pravila i reda..Vježbanje nije na odmet ali ide i bez vježbanja...i ono što je super ne traje 100 godina,hmm zapravo zavisi koliko kila imate viška heheh [:smije]
2015 03 17
i da,samo piti puuuno tekućine..čaj i kava neograničeni,ali bez mlijeka of course...možete piti i limunadu BEZ šećera non stop ;) Ja osobno nikakve nuspojave nisam imala ....ali realno svi više manje imaju ,jer je to normalno,tijelo signalizira da nešto ne valja,odnosno buni se jer nije naviklo na takvu prehranu...
2015 03 17
ja sam bila na toj djeti,izgubila oko 5kg..tila bi jos 5 ali ne mogu vise onaj dan samo jaja ..nemam ideja kako ih jest,od tvrdo kuhanih mi muka dode [:hihot] a i odem na wc 1put tjedno...to me malo ubilo
2015 03 18
i meni ce jaja ja mislim biti najveci problem... kazu da mogu frigana na maslinovom ulju.... ali izdrzat cu valjda nekako...jer volja je za sad na milijun posto... [:kesi] [:kesi]
2015 03 18
je je kao može maslinovo ulje, pa sam ja nekakav kvazi omlet radila [:smije] na voćni dan mi je super šta u to spadaju i orašasti plodovi,pa sam tamanila lješnjake i bajame [:hihot] na zimu je slab izbor voća [:jezik]
2015 03 18
umjesto jaja možete jesti meso ili ribu ako ste se baš njih zasitile ili neki nesmiju zbog kolesterola.... Kad je voćni dan može se jesti bilo koje voće,naravno i orašasto,ali recimo ne više od jedne šake dnevno jer svi znamo kako su orašasti plodovi jako kalorični i imaju veliku koncentraciju šećera. [:smijesi] Za stolicu jesti namirnice koje su boigate vlaknima,dosta tekućine,za voćni jesti šljive,i naravno kefir za mlijećni dan definitivno....stolica ce biti kako treba... [:smijesi]
2015 03 18
ja sam pila kefir, šalicu svaki dan, drugi put kad sam otišla na tu dijetu, baš da spriječim to šta se desilo prvi put na dijeti, a tekućine inače dosta pijem i nije mi pomoglo baš, tako da mislim da meni baš ne paše takav način prehrane [:tuzan] svi ostali su oko mene na toj dijeti bili odlično i sve im je bilo ok, tako da znam da je do mene
2015 03 18
@nana18 uh spasila si me s ovim da mogu umjesto jaja meso.... prosto me bilo strah tog jajcanog dana... a jeli znas jeli mogu kombinirat recimo ramstek i jaje na oko?
2015 03 18
@malijago sta si jela na ovaj mljecni dan?
2015 03 18
1 2