Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Privatni ginekolog

Dakle evo sad ce biti godinu dana da se borim s candidom. Kad se obratim gin. ona ustanovi da imam candidu , da mi nove vaginalete i tako svako malo nove pa nove ...bla bla. Uz to ,probala sam sve od kantariona, cajevca, lgg-a, cesnjaka, prirodne vaginalete itd. Uglavnom, jedna velika nula. Ajmo reci da su simptomi tu svaki dan zadnjih godinu dana bez predaha. E sad, planirala sam otici kod privatnog ginekologa jer se nadam da ce mozda on posvetiti vise paznje i pokusati otkriti u cemu je tocno problem. Kakvih vi iskustva imate i mislite li da mi se isplati otici ili ce mi i privatnik samo dati iste vaginalete i poslati me doma? [:place] [:place] [:place]
2015 03 19
jesi li radila briseve? mene je moja socijalna ginekologinja tako godinu dana uvjeravala da je candida i trpala me vaginaletama dok je nisam promijenila. Tada me je novi ginekolog poslao da napravim briseve cerviksa i ispalo je da imam neku bakteriju na cerviksu koju su vaginalete dodatno hranile [:frustriran] [:ljut]
2015 03 19
E stvarno vise ne znam sto sam radila , sto ne. Nebi me cudilo da nije napravila bris . Sto je najgore otisla je na bolovanje i sestra kaze da NE ZNA kad ce se vratiti [:boji] Ne javljaju se na telefone, moram tamo ici ako zelim nesto. Bas mi je dosta i njih i ovih simptoma [:place]
2015 03 19
A da bolje ti je da promjeniš doktora,traži drugo mišljenje jer svaki uvijek drugacije govori.... Predugo imaš to čovjeće godinu dana a to inace ode u 6-7 dana pa jel nije i njemu to tupanu sumnjivo [:ljut] Pa to i majmun vidi jooooj nase drago zdravstvo....Nemoj ti više da ti se to zavlači!
2015 03 19
A znam ih koji se s bore s tim po par godina ali sam odlucila da mi je dosta vise [:boji]
2015 03 19
probaj anticandidu dijetu,jedina koja pomaze
2015 03 19
Brisevi se rade slično kao papa test. Uzima bris u par epruetica. Nalaz se čeka 10-ak dana (bar kod nas u zd) na zavodu za javno zdravstvo. Ako ih nije napravila inzistiraj jer je to pretraga koju bi svaka žena trebala napraviti godišnje samo se ovi naši prave pametni. Moja je meni rekla da sam premlada da bi imala bakteriju. Nisam znala bi li se smijala ili plakala [:sokiran] . Ako ti ona ne želi napraviti traži uputnicu i idi privatno. s uputnicom kod privatnika placas oko 150 kn, a ako nemaš uputnicu onda se javnom zdravstvu plaća oko 1000.
2015 03 19
o sqad vidim da si i ti iz zadra [:smijesi] . Kod koga ideš?
2015 03 19
Kod Ilve Maric sam [:vrti] i znas, sad kad gledam ,cini mi se da mi bude samo gore od tih vaginaleta. Tko zna sto se tu zapravo dogada [:frustriran]
2015 03 19
viki ne jedem nista slatko vec par mj. ostalo kao sto su ugljikohidrati itd sam smanjila ali kako sam sam student ne mogu stalno paziti striktno [:tuzan]
2015 03 19
hej, ja sam se isto dugo s tim mučila.. imala svakakve vaginalete, al nakon tjedan dana opet se vrati. Sada ti koristim kantarionovo ulje koje umočim u tampon svaku večer prije spavanja. To mi je preporučila mama. Ja sam se iznenadila koliko to stvarno djeluje,ali treba biti uporan. Ja sam svaku večer stavljala. Kantarionovo ulje je inače dobro protiv upala
2015 03 19
Nju sad mijenja žuvela koliko sam čula. on je moj ginekolog. Pitaj njega da ti napravi briseve jer on je mene spasio kad sam otišla od lude ginekologinje. Nikad me više žena neće viditi. Imala sam posla s tri ženske ginekologinje i ne znam koja mi je gora. Ježim se kad se sjetim [:place]
2015 03 19
caliente ne brini , i to sam koristila. Koliko dugo si ti koristila? josephina prominit cu ih jos 100 ako budem morala jer sam pri kraju sa zivcima [:znoji]
2015 03 19
Virujem ti, znam kako je to grozno. Ja sam mislila onih godinu dana da ću poluditi. Ne znam što bi ti pametnije od ovog savjetovala. Mislim da se napamet ne isplati ništa raditi jer si možeš samo gore napraviti
2015 03 19
pa nekih 2 tjedna svaku večer.. sada preskočim nekada. Joj znam to je užasan osjećaj u tijelu.. Čak mi je mama rekla i na uložak stavit rakiju, rakija izvlači upalu. Tako su se liječile žene prije, kada nije bilo farmaceutske industrije.. Nekad treba probat te narodne lijekove haha..evo ja sam s kantarionom zadovoljna. Za par mj. ću ponovit papu pa da vidimo kakva je situacija [:smijesi]
2015 03 19
1 2 3