Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Meditirate li?

Ravenhearst, meni je takva muzika malo predinamična za meditaciju. obično biram nešto mirnije, ambijentalno, iako najčešće meditiram 'na mutavo'. meditiram svakog jutra, zdrava ili bolesna, gromovi šibali ili zaratilo - bez iznimke, duuuuuuugi niz godina. Ništa mi to ne može zamijeniti [:zaljubljen] .
2015 03 19
ja koristim ulja i svijeće jer meditiram da bih očistila tijelo i duh i približila se prirodi i elementima iz kojih potječem.... nisam ni ja sotonist [:hihot]
2015 03 19
Ormariću, zašto ne zatvoriš oči [:sokiran] ?
2015 03 19
apsolutno raven.. ma idem sad u krajnost pomalo, poznajem ljude koji brkaju meditaciju sa raznoraznim mentalnim manipulacijama, u principu su totalno izgubili busulu.. za ovu temu nevažno.. ipak je najbitnije da nas ono što radimo smiruje.. koliko često i koliko dugo meditirate?
2015 03 19
hm.. a ovak iskreno, nisam aludirala na sotonizam al kad ste već spomenule, zna li tko što je wicca? btw, imam privilegiju pa živim na selu, što jest - jest [:smijesi]
2015 03 19
gita [:smije] [:smije] strah me da tako fino opuštena ne potonem [:hihot] [:hihot]
2015 03 19
ja sam wicca :D i meditiram svaki dan barem sat vremena
2015 03 19
Znam. [:smijesi]
2015 03 19
wicca, kamen spoticanja vecini ljudi danas........ a da se samo malo informiraju, sve bi im bilo jasnije [:zaljubljen]
2015 03 19
ja ne znam kako meditirat, uvijek počem razmišljat o glupostima ili mi postane dosadno nakon koje minute. ništa od zena [:smije]
2015 03 19
yoga [:zaljubljen]
2015 03 20
Ovisno koliko se usijem koncentrirati, sad sam malo zapustila,no većinom meditiram u sobi, nekad mi paše relax muzika,a nekad u tišini, obavezno upalim svijeće,i lezim na krevetu,a ponekad i mirisni štapić...trebalo bi svaki dan,ali lijena sam malo [:smije]
2015 03 20
meditiram svaki dan i dobro mi je [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 20
Annimae8 tek sad se opet ukljucujem u temu, jaoo da da poceci, ja nisam mogla na pocetku sata cak ni lezati na ledima ni koncentrirati se na disanje, a sad ne mogu zivjeti bez toga.
2015 03 21
I jos nesto samo, najteze od svega je u danasnjem vremenu je opustiti se i biti opusten, a to nas rijetko tko moze nauciti.
2015 03 21
1 2