Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Nagradne igre na krpicama

Sigurna sam da svi volimo nagradne igre. [:kesi] Kakve volite nagradne igre? Gdje odgovarate na mnogo pitanja? Gdje se od vas traži kreativost, mašta ili pak neke jednostavne igre gdje samo pošaljete podatke i to je to? Pitam iz razloga jer bih jednom htjela ovdje na krpicama napraviti neku nagradnu igru, no prvo dobro moram osmisliti što, kako, zašto [:smijesi] [:smijesi] Ako ste sudjelovali već u nekim nagradnim igrama na krpicama, slobodno podijelite s nama iskustvo. Jeste li što osvojili i kakve nagradne igre volite? [:smijesi]
2015 03 23
Ja volim one gdje se traži mašta, smisliti priču, pjesmicu. Ne volim one koje su bile u zadnje vrijeme, kad se treba pogoditi ime i koliko tko godina ima. Ja osvojila jednu od nagrada za Božić ovdje na Krpicama koju su napravile kreativne korisnice koje izrađuju nakit i ukrase [:poljubac]
2015 03 23
isti kao i nioivo [:kesi]
2015 03 23
Volim svakakve, ali nakog onih mahnitih lupetanja po tastaruri uvijek se malo udaljim od takvih nagradnih, treba odmor [:zaljubljen]
2015 03 23
Ja sam jednu odigrala di sam se jako namučila i ništa nisam osvojila. Sat vremena sam istraživala. Cura je tražila da se sa slike prepoznaju kozmetički proizvodi bilo ih je skoro dvadesetak. Tražila je detaljan opis, kakve je nijanse i slično. Pisala sam pola sata dugačak roman, zaista se potrudila i ništa. Nagrada je bila - sve što je sa slike trebalo pogoditi osoba je osvojila. Ja sam fulala možda 2 ili 3 od skoro 20 proizvoda. Bila sam malo razočarana, nije bilo lako pogoditi. No dobro takva su pravila igre, što sad. :D
2015 03 23