Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Fetis na rublje ili perverznjak?

Tako ja danas svrljam po krpicama i dobijem poruku. Udem i vidim nevjerojatno glupu ponudu! Korisnik/ca lingerie87 misli da ce uvjeriti nekoga u tu pricu! Evo kopirana poruka: Nemoj mislit nista lose,nit sam perveznjak...imam ponudu pa ako hoces super,ako ne....nista,sorry na smetnji i zanemari!? Fetish mi je zensko noseno neoprano rublje...gacice,tangice,carape,najlonke...i zenska nose nrabljena obuca...tenisice,stikle,balerinke...i slike u njima! Ako si za,reci cijenu za koju bi mi poslala nesto!?posaljes pouzecem,kad dodje ja odma platim,slike tu posaljes! Eto Stvarno suludo da netko ovdje ima takve ideje,samo budala bi povjerovala
2015 03 23
još jedna u nizu [:pospan]
2015 03 23
I ja sam istu takvu poruku dobila,,,strašno!!!
2015 03 23
to ti je 3u1 ..fetiš-perverzija-zajebancija [:smije] svima tako copy paste poruku [:smije]
2015 03 23
Nadam se da nitko nije toliko glup da povjeruje [:sokiran]
2015 03 23
To je naš Pero Drkalo dobro poznat, ignoriraš i bok. Ne grize [:hihot]
2015 03 23
Pero Drkalo [:place] [:place] [:smije]
2015 03 23
Pero Drkalo [:smije] [:smije]
2015 03 23
[:pospan] [:pospan]
2015 03 23
Pero Drkalo je inače pulska legenda- volio se skrivat po šumarku lungomare-a, šaputat "dirty talk" i iskakat iz obližnjeg grmlja vidno uzbuđen pred prestrašene šinjorine. [:hihot]
2015 03 23
Opet me zanemario. [:place]
2015 03 23
U Zagebu je cipelić po tramvaju bio,ali dugo nitko ne priča,bit će otišao u mirovinu.
2015 03 23
Elena.....hahahahaha....eee...to je bil moj pacijent.......imali smo bliski susret u tramvaju..... [:smije] [:smije] Ajme ....kad me ja čapil za štiklu i ne pušta...... [:place] [:place] [:place] a ljudi zbunjeno gledaju i nitko niš ne reagira..... Sad mi je to smješno al brate mili , tad baš i nije bilo....no....dečec ni bil opasan......volil je samo ženskicu primiti za štiklu.....da se malo zgušta.... [:smije]
2015 03 23
koviljka,promjeni profilnu [:smije] stavi novopečenu slikicu nanula [:smije]
2015 03 23
Pa da se totalno zblesavi, kaj ti je. [:sramezljiv] Nije moja noga za javni hump. [:sramezljiv]
2015 03 23
1 2