Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Vadenje zuba

Pa ovisi koliko je komplicirano. Moje nije bilo pa je uz običnu anesteziju i kliješta za sekundu bio vani. Kasnije nije uopće bolilo kao da se ništa nije dogodilo. Tako da se nemoj bojati, nije svima strašno. I obje osmice su tako prošle. Ako nema mjesta za zube bolje je izvaditi nego da poremeti cijeli raspored i da se pokvare. Kod mene je to bio slučaj
2015 03 30
Ja nikad nisam pristala na vađenje, jednom sam išla 5 puta na endodonciju i zub mi je sada kao nov :) Ali razumijem ako je baš neophodno da ga vadiš, onda u redu. Ja sam od drugih čula da ništa ne boli, uz anesteziju naravno [:hihot]
2015 03 30
Mene boli sad dok raste jos sam danas dobila nekakav antibiotik. Ma meni od kad sam manja bila govore da imam malu celjust i zubi nemaju mjesta pa da je bolje osmice vadit kad nemaju neku svrhu. Prekosurtra moramna rtg i onda kirurgu. Strah me da se ne inficira, da me ne boli ili nekaj trece. Vadila sam vec i prije zub i imam problema sa zgrusavanjem krvi pa mi je tu bio jos veci strah da ne dode do komplikacija kakvih. Nadam se da ce bit sto bezbolnije i brze :)
2015 03 30
ajoj, bila sam prije dva tjedna kod oralnog kirurga vadila umnjak, nikad više!!!!
2015 03 30
1 2