Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Najpopularniji artikli

Kako artikal uđe u najpopularniji? Prikupljanjem lajkova, pogleda ili postoji neka druga opcija?
2015 03 31
mislim da sve utječe na popularnost, najviše pogledi... sumnjam da postoji opcija za 2unaprijediti" svoj artikl da bi dospio u popularne...osim mozda da ga sama otvaram tisuću i jedan put ako ovisi pozicija o pogledima [:smijesi]
2015 03 31
Mislim da je omjer pogleda i lajkova ali samo u prvih 30 dana. Nakon toga koliko god lajkova/pogleda imaš mislim da neće na naslovnu.
2015 03 31
Ja mislim da je stvar u omjeru lajkova i pogleda, ali u nekom kraćem vremenu, na nekim mojim artiklima ima mnogo pogleda, ali, valjda, ne dovoljno lajkova pa se ne nađu na naslovnici [:hihot]
2015 03 31
ah, kako god, slaba je potražnja bez obzira na popularnost... [:smijesi]
2015 03 31
Pitam iz razloga što sam naišla na najpopularnije artikle s malo lajkova i pogleda pa mi nije logično da su pod najpopularnije...
2015 03 31
A i pogledi nisu uvijek u funkciji. Dobim upite na artikal koji ne prikazuje niti jedan pogled.
2015 03 31
mislim da za naslovnicu trebas nesto vise od 70 pogleda unutar 30 dana. jedan moj artikl je imao oko 75 i odmah dosao među najpopularnije. broj lajkova nije bitan
2015 04 04