Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Umjetne trepavice

Nisam nikad do sad stavljala umjetne trepavice pa bi htjela... Zanima me jel izgledaju jako umjetno kada se stave, odnosno vidi li se da ih nosimo?
2015 04 04
Ja ih često koristim, ali uzela sam si na ebay-u totalno neupadne i super izgledaju. Prirodno imam jako dugačke trepavice i ove su mi čak kraće od mojih, ali mi ih fino proguste i dobro izgledaju. Na mom profilu možeš vidjet kakve koristim :)
2015 04 04
a kako se to stavlja i skida? [:hihot]
2015 04 04
Lijepilom za trepavice koje ima za kupiti svuda [:smijesi]
2015 04 04
A skidaš tako da samo uhvatiš kraj i odlijepiš haha
2015 04 04
@Krpica baš su lijepe [:zaljubljen] Samo ja isto ne znam kako bih ih stavila, nisam nikad, garant bih si kapak uljepila ovakva spretna [:smije]
2015 04 04
Vjeeeruj mi da mi je lakše stavit frendici koju šminkam skroz nego sebi. A polako pincetom i vježba čini čuda :D Daaa meni su te odlične, efektne, a opet ne one napadne
2015 04 04
nisu teške za stvaljanje, naravno ipak trebate biti malo i spretne, ja sam ih godinama koristila, sada imam trenutno extenzije.. po meni su najkvalitetnije i najbolje ardell i to one prirodne.. ne preporučujem one plastične kineske .. mada imaju i oni prirodnih no to se vidi i po cijeni ako koga zanima imam ih ja nekoliko na profilu kao i ljepilo.. ako niste spretne zamolite sestru,frendicu ili nekog trećeg da vam pomogne oko stavljanja... [:zaljubljen] [slika:a5bf3178-d953-49a8-99d1-716dcc93b94c]
2015 04 04
Ma imate na youtube-u masu tutorijala, samo proguglati malo. Ardell su najbolje.
2015 04 04