Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Izbjeljivanje zubiju

Zanima me kakva iskustva imate sa bas izbljeljivanjem zubiju ? ne ove trakice nego bas u zubara profesionalno. Da li se isplati? da pusac sam al ne bas okorijeli i ne pijem 5 kava dnevno [:hihot] [:smije] [:kesi]
2015 04 09
isplati se defff... nakon 3 puta lampe sto sam išla razlika je ogromna..no ima i to svoje mane kažu ne oštećuje caklinu no svakako se dobro raspitajte prije [:sramezljiv] osobno preporučam dental centar B-2 u ZGu pristupačne cijene,ljubazni i ma sve naj.. [:sramezljiv]
2015 04 09
Ja sam u St, ali da patim od bijelih zubi inace imam zdrave zube (kuc kuc) ali prirodno su mi boja slonovace uzas [:boji]
2015 04 09
Ovako mi rece stomatolog: Ako pusite, pijete kavu, colu..nemojte to raditi..vratiti ce se na staro u nekom periodu i onda cete biti razocarani..i reci da nije dobro napravljeno, a novac bacen u vjetar! Ako nemate tih poroka samo naprijed... [:smijesi]
2015 04 09
ako se najavite u B"2 i dogg termin sa nekon korekcijom cijene će ići...zbog troškova puta i sl.. meni osobno smanjili račun za čak 30% sto je uzasno puno naspram ostalih..
2015 04 09
izbjeljivanje zuba ostecuje caklinu i amen. zubi postaju porozni jer ih kiselina (gel) nagriza. tko voli nek izvoli [:smijesi]
2015 04 09
hidrogen se koristi u malim postotcima, kaze ona da po novim istrazivanjima ne ostecuje ne koristis to svaki dan
2015 04 09
hehe sigurno ti stomatolog nece reci da skodi i naravno da nece biti nista od jednog puta, ali bitno je znati da ce zubi ostati takvog efekta do mjesec dana ako je osoba pusac i pije kavu. odnosno do godinu dana ako nema te navike.. znaci nakon max godinu vracanje na staro ili ponovno izbjeljivanje. treba se informirati kod stomatologa koje lampe koristi i koju kemiju. postoje jake lampe uz koje se brze dobija zeljeni efekt, naravno da su bolje..
2015 04 09
da upravo to sto kaže Ladynestoslatko Lea nece ti oni reći da ne valja... moraju prodati uslugu... bolje se raspitajte prije toga...jer sve što učinite ima poslijedice a tako i na caklinu ;) e onda je na Vama odluka...[:smijesi]
2015 04 10
Ja sam radila, a pušač sam, ispijam kavice [:smije] [:smije] radila sam sa zubnom navlakom i hidrogenom....zadovoljna sam, ima već nekih godinu dana, još je dobro. Mislim da je to sve stvar mode koja dolazi. Za nekih desetak godina će to biti normalna praksa, kao depilacija, farbanje kose i ostalo....naravno , ništa od toga nije prirodno ali samo se naučili i normalno nam je.... [:smijesi]
2015 04 10
ja nikad nisam bila na izbjeljivanju,ali toplo vam mogu preporuciti ovo- zaista je dobro [slika:ebf27e6a-9da0-4b30-8688-6c6e4d0270f6]
2015 04 10