Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Rima consulting firma

Jeli netko cuo kako funkcionira ta firma? Mama se prijavila za posao ,poslali su joj mail ali nije shvatila sto tocno radi . Radi od doma i mora imati pristup internetu i znati osnovne stvari ...word, excel itd. Kad su je zvali uopce joj nista konkretno nisu rekli a placa je vise nego odlicna pa me zanima ako netko zna jeli to neka patka? Pise da je sjediste firme u Londonu i da dolazi sad kod nas. Na internetu nisam skupila previse informacija [:sokiran]
2015 04 10
koliko vidim, firma pod tim nazivom je postojala kod nas,sjedište je bilo u Rijeci i izbrisana je sa trgovačkog suda 29.05.2002.
2015 04 10
[:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] zbunjena sam
2015 04 10
a,eto...tako piše...očito da će opet doći...
2015 04 10
Smijemo li te zamoliti da malo opišeš što točno tvoja mama treba raditi za tu dobru plaću?...Rudari bitcoinove ili šta. [:hihot] Obično ako zvuči previše dobro da bi bilo istinito i jest, bojim se. [:znoji]
2015 04 10
cim se oglasavaju na njuskalu bjez d toga
2015 04 10
Da znam sto triba raditi nebi se raspitivala tu o cemu se radi [:smije] Imam dokument u kojem se sve navodno opisuje ali opet ne kuzim pola toga. Word je dokument ne mogu ga tu staviti :/ probat cu copy paste bar dio
2015 04 10
Najbitnije je - da imate stalan pristup internetu, - poznajete rad na racunaru, - Microsoft Office paket, Skype, browsers, e-mail - morate živjeti u većem gradu jer u blizini su potrebne banke, pošta, WESTERN UNION i različite urede - adekvatnost procijenjivanja situacije Probni rad - 4 tjedna Plaća 600-700Eura +5% od svake novčane transakcije 1000 Eura+5% - stalni radni odnos Radno vrijeme 9-18h (ali najvećim dijelom do 17h), ponekad nekoliko sati u subotu (onda dobijate do plaće +30 Eura) Kompanija pruža jako puno usluga, a regionalni predstavnik mora pomagati što brže sve uraditi jer brzina je jako bitan čimbenik naših usluga. Na primjer, šalju predstavniku preko pošte hitan paket sa dokumentima, on mora to poslati brzom poštom drugom adresatu za potpis i vratiti sve natrag. Ili, na primjer, pregledati i napisati mejlom o čemu se radi, ako neke od papira ostaju kod njega, onda najbolje da on sve to čuva u nekoj posebnoj fascikli za kasnije.
2015 04 10
OMG .
2015 04 10