Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

steznik za trbuh

Ne znam jesam li dobro svrstala temu, ali nadam se da neće biti problem.. naime, za 3 tjedna idem na svadbu i danas mi je stigla haljina... koja je predivna ali zbog otvorenih leđa i čipke trbuh mi izgleda veći nego ikada ( inače ga imam ali uskom odjećom malo se sakrije) još uz to "dobila" sam pa je napuhan... a buduci da je svadba za 3 tjedan bit ce i tada [:place] [:vrti] mene zanima ima li pomoći? Koji steznik bi mi preporučili? Jeli tko isprobao onaj iz lidla? Ima li koristi od toga uopće?? [:ljut] [:poljubac]
2015 04 15
Ja sam čula da iz amerike steznici su boli glava,oni orginal koje Karadashianka nosi ali i koštaju cca 100 dolara.Dobri su ti i body hush ali i to moraš naručiti.
2015 04 15
Ja sam u hm-u kupila najlonke za steznikom gore i odlicne su mi, dodu 70 kn
2015 04 15
neznam za steznike, ali probaj konzumirati nešto da piškiš što više,,,,da malo splasneš [:sramezljiv] ,,,,zeleni čaj, peršin, šparoge,,,,i takooo to [:smijesi] ,,,,meni pomogne
2015 04 15
[slika:18d21421-17f4-45f0-88f2-306d67640e8c] [slika:bc2707f9-01a6-4ce0-8777-dfa1a403e3a9] evo fotografije kako to izgleda... nisam prevelika bucka al eto.. :( ps.zanemarite sobu, nisam imala u planu osvanut na krpicama [:hihot]
2015 04 15
trbuh tih dimenzija je sexi [:smijesi] ,,,,ja mislila ti neka bačvica, a ono komad [:smije]
2015 04 15
Ahahaha ajme tinkipinki evo me nasmija... bome meni ovo daleko od seksi [:frustriran] al točno na tu subotu jutro ću dobit (ako Bog da) bit ću ko tenkić [:place]
2015 04 15
Sto hocete?vi ste super! [:smijesi]
2015 04 15
..ako imate negdje u blizini kineski shop pogledajte si tamo,,,iskreno, ja takve trgovine zaobilazim u širokom luku, ali moram priznati da imaju i nekih extra kvalitetnih stvari,,između ostalog i steznik,,,,
2015 04 15
a gdje je taj famozan trbuscic? sve stima :) nemojte se bezveze nervirati [:smijesi]
2015 04 15
Nemojte mi govorit "vi"i imam tek 19 godina.. a za moje godine to je puno [:sokiran] :D zato i trazim pomoc, i meni je lijepo ne nekoj dobroz zenskoj, ja sam mlada za buše ovakve [:vrti]
2015 04 15
Inace nije takav pa mi bode oci u ovoj haljini, od naprijed je sve ok moram ju suzit u struku malo al sto je to s boka pojma nemam [:hihot]
2015 04 15
Ista situacija i kod mene, pir za tri tjedna, a trebala bi malo utegniti trbuscic, i to vise ono sa strane na kukovima nego stomak. Ja sam isprobala jedan iz kineskog ducana i bio je bezveze, izravna te tako da nema nabora i "slaufa", ali to je sve, vidi se oblik trbuha i ovog meni na kukovima. Probala sam i one na vezanje koji su puno bolji ali stegne mi grudi sto mi se ne svida jer iovako imam nesto jada, a i nema sanse da nesto pojedes u njemu [:smije]
2015 04 15
Hahaha as1z2a suosjećam se :( mene ima, ali ne ovoliko kako se čini na slici, ma nema veze poslije ga mogu i skinut vrag ce gledat u mene vise... to u pocetku dok je slikanje crkva i to, poslije polnoci moze i bez :D
2015 04 16
Onda svakako preporučujem korzete sa žicom i vezanjem, stegne te taman onoliko koliko hoćeš [:smijesi]
2015 04 16
1 2