Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Sunčane naočale problem :(

Drage krpičarke, Prošle godine sam si kupila Dior sunčane naočale, cat eyes stil uglavnom prekrasne.. Međutim slućajno i nezgodno sam ih stavila u torbu i izgrebala stakla. Sad me zanima pošto ih jakoo volim da li je moguće? gdje? i po kojoj cijeni promjeniti stakla? Naravno ne moraju biti orginalna, bitno mi je da imaju zaštitu od sunca.. please help.. [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] Hvala
2015 05 08
mozes u optici mijenjat sajbe bez pol frke. oni naruce stakla bas za tvoj model i montiraju. cijena varira, al isplati se svakako. naravno, sve optike u pravilu to rade, neovisno o tome jesu li kupljene bas kod njih
2015 05 08
Čudno što su se tako "lako" izgrebala stakla. Ja svoje cvike stavim i sa ključevima i natrpam u torbu, gurnem u auto i stakla ni netaknuta. [:smije] No na stranu to, možeš promijeniti stakla. Svaka bolja optika to ima u ponudi. [:smijesi]
2015 05 08
Zato se ja ni ne usudim dat za naočale puno novaca. Krhke su dost, a ja nespretna i zaboravno.. Jedno s drugim ne ide [:smije]
2015 05 08
uuuu, ja cvike cuvam sve. ko bebe [:zaljubljen] [:smije] ospice dobijem kad vidim kak ih ekipa fura u kosi ko rajf i onda takve masne spusti na oci. kak vide ista kroz njih [:sokiran] a drugo, razlohaju capice u spoju, pa ih uskoro mogu bacit
2015 05 08
ma ja sam slučajno u žurbi..mislila sam da im neće biti ništa i jbg [:tuzan] hvala vam cure [:smijesi]
2015 05 08
Ja sam sa Diorovim prezadovoljna baš iz tog razloga što ne moram paziti na njih i stalno su kao nove. [:smije] Prije sam pazila, ovo, ono, ali kada sam skužila da to nije potrebno...udri brigu na veselje. [:hihot]
2015 05 08
Miss, ma sve to riješiš u optici bez problema. Moja sestra naručuje stakla za sunčane sa dioptrijom, tako da sigurno možeš i obična staviti. [:smijesi]
2015 05 08
Cipka, nemoj tako, ja svoje uvijek imam u kosi [:smije] Obrišem ih naravno, moram vidjet gdje hodam, a capice se nisu razlohale ni nakon 7 godina konstantnog nošenja. [:kesi] Imam Prada Butterfly, baš se ovih dana spremam u optiku pitat jel mi mogu zamjenit stakla s obzirom da je stari model i koliko će me to zadovoljstvo koštat.
2015 05 08
ja sam original sajbu za armanijeve, kazem sajbu jer je bila rijec o modelu s jednim staklom. original sajba bas u toj boji i ruke su kostale oko 400kn.
2015 05 08
@Rasprodaja1234 i moje su do sad bile super i jako sam zadovoljna s njims,ali nest ih je gadno prignjecilo u torbi [:tuzan]
2015 05 08
gea, odi u optiku stepinac [:sramezljiv] pod zidom.
2015 05 08