Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Aterom - lojna cista

Drage djevojke i žene, ima li tko iskustva s ateromima, tj. potkožnim lojnim cistama koje mogu biti svuda po tijelu? Jesu vam prošli sami od sebe il ste ih morali kirurški odstraniti? [:sokiran]
2015 05 13
imala jednu dosta dugo dok sam ju odlučila odstraniti, sad imam ožiljak na leđima jer je već bila dosta velika trebala sam to riješiti ranije, na kraju samo odstranjivanje i poslije je bilo dosta bezbolno, kažu da se znaju vratiti ali eto srećom za sad nemam više nigdje.od toga je prošlo dvije godine.
2015 05 13
ja imam nešto takvo, iza uha.. i uskoro ću na pregled..pa najvjerovatnije skinuti jer mi je počelo smetati.. svakako pođi kod svog doktora, ali kažu da ako ne smeta i ne boli da ne treba dirati, skidati ;)
2015 05 13
Moja baka je to imala i morala je ić kirurški odstraniti, Ali to nije neka operacija, prerežu to, izvuku loj i zašiju. :) nije problem. Samo njoj to nisu baš dobro napravili pa joj se vratilo...
2015 05 13
Imala sam i ja jednu malu na glavi, neće proći samo ali nije opasno, samo malo zareze i izvuče kao masnu kuglicu... Stvarno ništa strašno. Ja sam bila primjetila da se polako počela povećavati pa sam je zato maknula dok je još mala, inače je ne bi ni dirala.
2015 05 13
mogu iscuriti, ali ako ne odstrane tu košuljicu u kojoj se to nalazi ona će se opet napuniti, sve je dobro ako se ne upali, meni hvala bogu nije, ali bila mi je skoro na ramenu, pa je bila vidljiva preko ljeta i čim dođe ljepše vrijeme i majice otvorenije, pa me je baš već živcirala, jer sam stalno čeprkala po tome pogotovo dok ne radiš ništa i gledaš tv. zezala sam se da sam izvadila čip kako će me sad vanzemaljci pratiti. [:smije] [:hihot]
2015 05 13
Hehh nije to to, ovo ti je potkožno, kao kuglica pd kožom, ne možeš je istisnuti tako, da se može istisnuti bilo bi jednostavnije puno [:smijesi]
2015 05 13
[:sokiran] odvratan link bljaaaak to je to, samo nešto jako veliko [:tuzan]
2015 05 13
...nije ništa strašno..odrežu-zašiju.. [:vrti] ali nažalost se vraća... [:smijesi]
2015 05 13
Skinula ga prije par mjeseci, na svu srecu nije se vratio [:zaljubljen]
2015 05 14
Hvala svima na info [:poljubac]
2015 05 14
kirurški odstraniš jer ovako neće proći samo od sebe [:smijesi] al nije to nišra posebno [:smijesi]
2015 05 14
Imala na ledima i upalilo se boli ko vrag a gnjoj smrdi uff ta materija sto izlazi znam samo da sam cistila nekom tekucinom i mijenjala sterilne gaze sad se skroz povuklo al dermatolog predlaze kad hocu da mi to odrezu
2015 05 19
Imao je i moj djed i brat svi skoro na isto mjestu sreca pa su mali
2015 05 19