Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Stvarno je ljudski bezobrazluk beskonacan!

Znaci javi mi se tip iz Sesveta da ce kupit Lacoste tenisice,rjecnik mu je malo rec seljoberski: daj mi posalji pajdo odma patike pojo mi cuko moje! Naravno trazi preuzimanje jer 500kn nije za povjerenje razumljivo. Posaljem ja paket proslu subotu hp expres sa otkupninom,i vidim niti on sta javlja,postar ne donosi otkupninu.Ne bilo mi tesko mail posti zasto paket stoji u Sesvetama,doticni nije bio na ispourci taj dan kod kuce i od sljedeceg dana,5 radnih dana cuvaju paket i onda se vraca. Posaljem ja poruku da li misle podignuti paket jer ce se vratiti.Naravno nema odgovora. Sutra je zadnji dan za preuzimanje.A onda cu mu takvu lijepu poruku sloziti da se zgadi sam sebi.Sta je on sa tim dobio da cu ja morat platit postarinu kad se vrate nazad.I zalosno je da takvi bolesnici odgajaju djecu!
2015 05 24
Pa na to " daj mi posalji.." bi on kod mene od prve pobro takav ignor. Znaci ni trunka pristojnosti. Uzas.
2015 05 24
Prevaranata i lopova sve više sram ih može biti, samo ne znam kako mogu sa tim ziviti da su nekoga zajebali [:frustriran]
2015 05 24
Zar tzi nije odmah "zasmrdijo"? [:hihot]
2015 05 24
E vidiš draga zato ja više ne šaljem hp exspressom sada ćeš platiti oko 40-50 kuna poštarine, a ako nije podigao do sada niti neće [:vrti]
2015 05 24
Uhh takvih sam pacijenata imala koliko hoćeš. Vjeruj mi zaboli njega djon za poruku i za sve.
2015 05 24
nakon takvog rijecnika si isla slati tenisice?
2015 05 24
Naruci nesto, onda to nije u stanju preuzeti, samo tebi čini trošak. Pričekaj još do sutra,mozda i preuzme. Imas kontakt kakav njegov da ga nazoveš?
2015 05 24
Isla sam time da nitko drugacije niti nece poslovati jer da ti na nevidjeno uplati 500kn.A i trebaju mi novcici kome ne.Samo neznam sta je dobio sa tim ali dobro.Karma je cudna stvar,vrati se kad najmanje ocekujes.
2015 05 24
Imam i broj i nasla sam ga na faceu ali necu svejedno puno postici,ako ih nije podigao u petak i subotu ne vjerujem da ce i sutra.
2015 05 24
Ja bih ga bas nazvala, da vidim zasto dosad nije preuzeo paket i da li ce sutra. Pa da vidimo sto ce rec....
2015 05 24
strasno [:sokiran]
2015 05 24
[:vrti] [:vrti] Nikad više pouzećem nakon što mi se vratio paket i morala sam platiti 97 kuna otkupa. [:ljut]
2015 05 24
Eto ocito je i moj prvi put dosao.Koliko cu morat platit postarinu? I da li se moze slati sa otkupninom kako drugacije ili mora hp expresom?
2015 05 24
ajooj, katastrofa .. [:vrti]
2015 05 24
1 2