Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Herbalife iskustva

Tablete za mršavljenje - euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
2022 04 29
> natekleeess: > Tablete za mršavljenje - acaiberry900.lv Skinula sam 24 kilograma u 4 I pol mjeseca. Nisam željela uzimati nikakve pilule,ali moja kćer mi ih je dala kao dar. Izgledam bolje,osjećam se bolje. 0 artikala, 0 povratnih informacija - pravo na forum podijeliti svoje iskustvo :')
2022 04 29
Curke, moram s Vama podijeliti genijalno otkriće! Naime, otkad sam rodila (prvo, pa zatim i drugo) dijete - kako to obično biva - ponekad se dogodi da zapnem vremenom, proleti mi, pa kad napravim ručak klincima ili vratimo se s igrališta, nerijetko se dogodi da zaboravim na sebe u cijelom ovom raju zvanom majčinstvo - a to se odrazi i na prehranu, pokoji preskočen obrok ili pak onaj " s nogu". Ne, ne želim pričati o mršavljenju ili "čudotvornim" shakeovima, već spomenuti i na taj način olakšati drugima poneke lude situacije koje donosi odgajanje malih ljudi- pregenijalni Wellness nutrishakeovi u Oriflameovoj ponudi, koje sam počela piti kao uravnotežen, brz, zdrav i prefin snack koji u svom sastavu sadrži balansiranu nutritivnu vrijednost i veći udio proteina (idealan za mame kojima je balans u prehrani bitan, a ne treniraju aktivno stoga nemaju potrebu piti proteinske shakeove), a može se koristiti, osim putnog obroka nama letećim mamama kao dodatak i kad si radimo palačinke, kaše... - pijem ga svakodnevno, u onim kritičnim situacijama kad nemam vremena da se posvetim izradi obroka, a cijena mu je genijalna- paket je 299kn, što po obroku ispadne 14kn! Jeftinije nogo prosječni odlazak u pekaru + voćka, genijalnog okusa (čokolada! ❤️) Voljela bih spomenuti kako ne služe za mršavljenje niti su u pitanju takve spike, ali ukoliko je osobna želja gubitak kilograma, uz reguliranu pregranu, kalorijski deficit i shake kao snack rezultati su neizbježni (ne mršavi se od čudotvornih sastojaka već kad tijelo potroši više nego što unese, odnosno, kad je prisutan kalorijski deficit😊). Evo, nadam se da sam pomogla bar nekoj mami- otkad sam ga uvrstila kao međuobrok i dodatak obroku, imam više energije, ne gladujem jer zaboravim jesti😅💀 Ako si zainteresirana, trenutno se nudi i akcija od 20% pa paket ispadne još dostupniji a po obroku niti 11 kn, slobodno mi se javite❤️
2022 07 10
1 2