Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Prokleta pošta :O

Omotnica mi je došla skroooz otvorena , rasparana , zgužvana ka da je prezivila 2.svjetski rat [:boji] Koji vrag pokusavaju u toj posti kad to idu raditi [:boji] Kupila sam od cure grudnjak, mozda ih to napaljuje [:hihot] [:sokiran] ?!!
2015 06 06
Meni je tako došao porez za platiti,omotnica zgužvana I otvorena ,rekla sam poštaru tko god je je otvarao,mogao je I platiti. [:smije] [:smije]
2015 06 06
Mozda su susjedi? [:hihot]
2015 06 06
A kako le bilo zapakirano????????? Ja sve omotnice zaheftam sa svih strana i poljepin uzduž i popreko [:sokiran]
2015 06 06
Nije bilo kao da je zlato unutra zapakirano ali je bilo normalno zapakirano, uostalom jeli to bitno, zasto bi nekom palo napamet otvarati tuđtu posiljku na 100 mista, isparati i zguzvati cilu. Kad sam ju uzela iz sanducica grudnjak je samo ispao [:boji] A ono , mozda su gazda i gazdarica sa kata ispod [:sokiran] ali ne virujem [:hihot]
2015 06 06
Uzas, nemos vjerovat...a mozda se u transportu otvorilo nekako?
2015 06 06
ma jok, nije da se odlipilo pa je tako otvoreno nego je neko bas otvarao tako da je jednu stranu cilu rasparao [:sramezljiv] s grudnjakom je sve u redu pa ajde iako bi im najrađe otisla s tom omotnicom u postu .
2015 06 06
mozda su "nanjusili" zicu u grudnjaku pa isli provjeravat sto je u omotnici. ali svejedno nebi trebali takvu razvaljenu poslat dalje :s
2015 06 06
Za odmotavanje tuđe pošte trebaju dobit momentalni otkaz!
2015 06 06
Nadam se da su se usrecili
2015 06 06
Smatram da je za tako nešto kriv pošiljatelj, a ne pošta...ja sam nedavno dobila torbicu u koverti (koverta je bila sva zdrapana, pola torbice i lanac je virilo van) [:ljut] Kad ja nešto šaljem onda pošaljem kako treba, u vrečici i najčešće u kutiji...a na kraju me isto dođe.
2015 06 06
ali omot je bio saasvim ok i da su postupali normalno s njim nebi se apsolutno nista dogodilo! Lako za to sto je bila zguzvana, samo mi smeta ovaj dio di je neko ocito otvarao a za to ona nije kriva :/
2015 06 06
Moje iskustvo je takvo da redovito primam pakete i koverte u firmu, pa sa e baya tako i sa krpica...fascinatno da najgore izgledaju koverte koje dođu, a naručene su preko krpica. Stvari koje šaljem u koverti šalem u bubble koverti...tu nema teoretske šanse da samo tako otvoriš [:smijesi] Moraš računati da u pošti presipavaju s onih sanduka u druge pa sortiraju pa onda poštar ugura u torbu pa onda jedva nagura u sandučić (ako može) tako da ja imam razumjevanja za sva ta gužvanja paketa. Al kako rekoh moglo se to izbjeći...i bolje osigurati paket. Slala sam već grudnjak i to u kutiji naravno.
2015 06 06
Ako ga netko zeli otvoriti onda ce ga otvoriti kako god on bio zapakiran [:tuzan] ali dobro, sto je tu je sad.
2015 06 06