Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

alergija na pelud pomoc

Cure vec sam radila temu o ovom, od ove godine imam alergiju , ne znam tocno na sta jer doktor kaze da se trenutno ne moze ici na testiranje nego tek kada simptomi nestanu. Gledam sad na stranicama zdravstva i vidla sam na telki da upozoravaju da je ovih dana visoka koncentracija peludi i trave u zraku te da ce svi alergicari imati problema. Sinusi su mi puni, cim otvorim prozor kisem, oci me peku i suze. Koje tablete vi koristite i sto vam pomaze? Hvala svima na pomoci
2015 06 06
ja nisam isla na testiranje jer mi glupo. alergija je alergija i sve se lijece istim tabletma mene opere u kasno proljece i ranu jesen od tablet telfast a u nos nasonax i super mi
2015 06 06
Kimovo ulje je odlično, smanjuje simptome, ali ga treba početi piti puno prije nego krene sezona alergija (1-2 mjesec). I treba biti uporan...
2015 06 06
nasonax imam, tablete ne koristim jos, al mislim da cu danas poceti jer je neizdrzivo [:place] [:place]
2015 06 06
rinolan sam dobila na recept, ali ne pomaže dok mi je prije 4 godine bio super. claritine uzimam bez recepta i jedino mi je dobar. ulje crnog kima sam također nabavila al kako issy piše, treba ranije, da se organizam pripremi
2015 06 06
ma to dvoje u kombinaciji dusu dalo
2015 06 06
Contral je isti kao Claritine i možeš ga na recept dobiti.
2015 06 06
kyzalUvaljda sam dobro napisala),meni je pomogo,no zato mi se od njega spavaaaa
2015 06 06
menise bilo od claritina [:smije]
2015 06 06
Baš sam i ja nedavno razmišljala o nekoj novoj kombinaciji lijekova, koristila sam Clartine, Rinoco sprej, Aerius, i kao da su s vremenom prestale djelovati. Trenutno koristim Dasselta tablete i Tafen sprej, ali obavezno ih moram korisititi zajedno, samo s tabletama mi je noćna mora.. Uz to sve dižem si imunitet s medom (po preporuci krpičarki [:zaljubljen] ) i Encian tabletama za imunitet (cink i c vitamin).
2015 06 06
jojjj od tog tafena meni ide krv
2015 06 06
od tafena me boli nos [:place] ,trenutno mi je nasonex dobar.
2015 06 06
Da, poprilično je jak, ali radi svoj posao [:smijesi] , barem u mom slučaju
2015 06 06