Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

ugradnja trepavica

Pozdrav curke [:smijesi] Gdje u Zagrebu mogu nac nekog tko zna dobro ugradivat trepavice? Voljela bih ako je moguce naci nekog da je u centru ili blizu i da nije preko 150 kn. Takoder, kakva su vasa iskustva sa time? Koliko traju, dali mogu stavljati maskaru ili ne treba i sl? Svaki savjet dobrodosao [:hihot]
2015 06 07
Nemam iskustvo iz prve ruke..Ali imam Salon Kallos na fejsu,pratim objave i vidim da cuda rade od trepki,a cure cak potezu iz drugih krajeva Hrv. tamo na trepavice....E sad... Opet nije iz prve ruke ali 1. Frendici je nakon ugradnje negdje na Ilici,jedan dan bila situacija da nije mogla uopce otvorit oci,nego je morala zvati decka da dode po nju jer je ko corava stajala i zmirila i umirala od boli na kapcima 2.Mojoj seki se upalio kapak nakon ugradnje trepavica Tako da pametno razmisli i daj ako treba i malo vise novaca ali da ides kod nekog provjerenog...
2015 06 07
wow nisam nikada čula takvo što, svi su uvijek pričali samo pozitivno [:sokiran] definitivno veliko istraživanje obavljam prije svega onda!
2015 06 07
Bilo je već tema na krpama.Pažljivo birj di ćeš ići,i radije izdvoji više ,nekako je sigurnije. Mislim da su se cure potužile kako su im se trepavice jako prorijedile.
2015 06 07
meni se frendica time bavi i za sada nije imala neugodnih iskustava.. ali ja sam npr imala nekoliko operacija na očima i mogu ti reći da nema gore stvari nego kad oči bole i kapci tako da dobro razmisli
2015 06 07
Ja ih imam! [:smijesi] Imaš na trešnjevci salon Manuela,preko ponude 150 kn,otprilike jednom mjesečno ideš na nadogradnju koja je isto preko ponude 100-150 kn,,na maskaru možeš zboravit! [:smijesi]
2015 06 07
...meni je za sad ok,imam ih 3 mjeseca otpr. i ne mislim ih prestat nadograđivat,za sad..a moguće da se prorijede tvoje kad prekineš sa stavljanjem al opet se obnove..to je faza kao sa gelom na noktima...kad ga skineš,neko vrijeme treba da ti se nokti oporave...al meni ovo paše
2015 06 07
hvala puno na odgovorima curke, našla svekaj trebam zasada znati! ljubim puno [:smijesi] i pamet u glavu stavljam [:hihot]
2015 06 07
htjela sam si ih i ja ugradit, ali sam odustala kad sam shvatila da svaki mjesec trebaš radit nadogradnju [:znoji] ne mislim davati 150-200kn svaki mjesec za trepavice [:frustriran]
2015 06 07
ja sam svoje platila 300kn, i razočarala se.. moje su popadale, i jako se prorijedile i skratile se, tako da kažem NIKAD VIŠE [:vrti]
2015 06 07
Ja radim sve kao i DoraTea, dakle, salon Manuela na Trešnjevci, cure su super, preko Ponude dana uzmem ih za 149 kn. Trenutno imam trepke već 3 tjedna i samo ih je par ispalo, uopće se ne vidi... Na ponudi dana imaju tu akciju do 26.6., baš sam jučer gledala, jer si moram uskoro uplatiti nadogradnju... Moram priznati da je stavljanje malo neugodno, meni su cijelo vrijeme suze išle... ali sam prezadovoljna, stalno izgledam kao našminkana, a maskaru ne stavljati ni pod razno, jer su i ovako prekrasne... sad se spremim ekspresno, samo stavim malo pudera, rumenilo i to je to! nema potrebe ni za čim drugim
2015 06 07