Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

prestanak pusenja

Dobra vecer svim krpicarkama. Pusac sam bila 10 godina i pusila sam kutiju i pol dnevno. Danas mi je 6-ti dan otkako ne pusim i jako sam ponosna na sebe no muce me neke stvari.. uzasna glavobolja, dezorjentiranost, mucnine, umor... jel se nekome isto dogadjalo i kad prestaje? Lp
2015 06 19
ja ti nažalost ne mogu dati savjet, ali ti mogu reć jedno veliko, debelo BRAVO i svaka čast [:poljubac] proći će to, sad je najgore, dvaput sam prestajala pušit, jednom izdržala dve godine i opet nanovo [:vrti] i sad nisam karakter
2015 06 19
također se pridružujem pohvalama! [:zaljubljen] samo naprijed! [:poljubac]
2015 06 19
Kazu nasi dr. da nitko ne smije naglo prestati pusiti..jer je to veliki šok za organizam..posebno ako su simptomi kao u tebe! Ali znam da je onda jos teze..jer ces 1-2..i onda neces uspjet! Pokusaj pitati doktora sto preporuca..da ublaziz ove simpome.. Sretno...bravo, i ne posustaj! [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 06 19
Bravo i sretno, ja isto nikako, nemam još volje prestati, jednom sam čak i uspjela mjesec dana i stalno mi je neka praznina bila u duši:))pa sam neprestano jela Ako možeš ostavljaj sa strane svaki dan novce što si davala za cigare to sam ja radila, odmah ti je lakše izdržati kad vidiš koliko su ti oduzimale od budžeta , motivacija vrhunska [:kesi] [:kesi]
2015 06 19
Imaš i moju podršku,nadam se da ću se i ja uskoro moći pohvaliti s istim. [:sramezljiv] Što se tiče nuspojava,normalne su i prolazne. Uzimaj šumeći magnezij ujutro i navečer,malo će ublažiti. I samo naprijed [:poljubac]
2015 06 19
Ne razmišljaj o tome.. zaokupi si misli, pij puno čaja, meni je pomoglo. Vrijedi izdržati [:smijesi] [:smijesi] Ja sam prestala pušiti prije malo više od pola godine i ni ne pomišljam da ponovno počnem. Pušila sam oko 7 godina. Sada se osjećam sto puta bolje. [:kesi] Držim fige i sretno [:poljubac]
2015 06 19
Flasteri nikotinski...I ne prestajati tako naglo zaboga. [:kesi]
2015 06 19
..drzim ti fige da izdrzis... [:smijesi]
2015 06 19
Jedno veliko bravo od beskarakterne potencijalne nepušaćice. [:smije]
2015 06 19
Hvala vam puno. Ne dodje mi uopce da zapalim sto mi je cudno, mogu i kavu piti bez cigarete, ne smeta mi ni kad puse kraj mene jedino me te mucnine zabrinjavaju. Uzasno se osjecam kao da lebdim i da cu se srusit svaki tren. [:tuzan] sto se tice smanjivanja kod mene je ili pusim il ne pusim nema sredine.
2015 06 19
uuu ti si dobra, ja sam u te dvije godine prestala ić u kafiće, odvikla se od kave i pila toliko čaja da mislim da sam sve organe saprala, čak sam se alkohola odrekla kompletno [:sokiran] [:hihot] nisam bila nimalo zabavna [:hihot] i to što cure kažu, magnezij pomaže, probaj, odmoći ti neće
2015 06 19
To je tlak..moras nesto piti za ublaziti simtpome!
2015 06 19
Svaka čast Mia, nastavi tako dalje i nemoj odustati. Vjeruj meni jer sam evo ušla u 10 -tu godinu bez cigarete. Simptomi koje si navela, koliko se mogu prisjetiti, normalni su za odvikavanje od nikotina. Ja sam još i užasno iskašljavala, a koža mi je bila sivkasta. Treba neko vrijeme da taj otrov izbaciš iz organizma, ali isplati se. Vidjet ćeš kako ćeš lakše i ljepše disati. Mene je užasno boljela i glava, ali svako odvikavanje ima svoje loše dane. Samo izdrži. Ja nisam slušala onu priču, "prestani postepeno", jer bi se to svaki puta pretvorilo u još više dimljenja [:smije] .
2015 06 19
Da nema postepeno.. prepusila sam se preko vikenda i toliko mi se zgadila cigareta da mi uopce ne dodje da ikad vise zapalim. Cudim se sama sebi posto sam cijelu trudnocu pusila i uzasno mi je pasala cigara sto nije pohvalno.
2015 06 19
1 2