Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

fakultet karlovac

frendica i ja krecemo na fakultet vanredno u 10 mj pa me zanima dali netko nudi smjestaj ili zna nekoga tko nudi,nama bi trebalo 5 dana mjesecno [:smijesi]
2015 07 14
Pozdrav! Molim te ako nije problem opiši, što bi to značilo pet dana mjesečno?
2015 07 15
To bi znacilo da nama fakultet traje 5 dana u mjesecu,jedan tjedan od pon.do petka i to je to, radi se o vanrednom fakultetu na koji idu samo zaposlene osobe jer je uvjet godina radnog staza u toj struci (sestrinstvo)
2015 07 15
nije bas 5 dana u mjesecu, meni je bilo svaki treci tjedan [:smijesi] vidjela sam oglase na faksu pa mogu pogledat iduci tjedan kad cu ic dal su jos uvijek tamo. a jeste razmisljale da putujete svaki dan?
2015 07 15
Ajde mozes nam pogledat..dali si ti isto na sestrinstvu? Jesmo, ali nam sada to nije opcija bar za pocetak
2015 07 15
ne, ja sam zastita na radu. ali sam isto izvanredno i imam predavanja 5 tjedana u semestru. budem pogledala za neki broj. i raspitat cu se kak su moji iz grupe rijesili smjestaj [:smijesi]
2015 07 15
Ok hvala...pa mi jevi u inbox..meni je zastita na radu bila drugi izbor [:kesi]
2015 07 15
Ja izrađujem seminarske iz zaštite na radu, paaaaaaaaa.....:mig:. Ili ovdje porukom ili na [email protected].
2016 06 05