Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Ajooooooj............................jurim.... [:poljubac] [:poljubac] [:hihot]
2014 04 24
alooo, de češ sad??? [:place]
2014 04 24
UPOMOOOĆ, HITNO, ŽUUUURNOOO, JOŠ VEĆA SLOVA OD TISKANIH [:smije] [:smije] [:smije] HITNO NAJNAJNAJHITNIJE tražim cipelice žuljalice od kineza u zamjenu nudim babin đemper iz 45. [:smije] [:smije] [:smije] AJMO NAVALI NARODE [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 04 24
od winxy na wc- pobježe joj od smijeha [:smije]
2014 04 24
SELIM SE!!!!!!!!!!! KUPITE SVEEEEE JER ODE JA U PIKSU MAKAAAAA AKO NE KUPITE!! NEMA ME VIŠEEEEEEE, AJMOOOOO, AKCIJOOOOOOO [:smije] [:smije]
2014 04 24
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] sam se već vrnula..... o jeste zmotane...... moj život bez vas bi bio jadan, tužan i žalostan..... [:place] [:place] Fala vam.... [:smijesi] [:smijesi]
2014 04 24
molim draga gospojo, i drugi puta! [:kesi] [:kesi] [:poljubac] AJDE KUPI NEŠTO!!!!! SELIM SEEEEE, BRZOOOOOO!!!!!!!! TU SAM JOŠ KRATKO!!!!!
2014 04 24
A kaj ti dežurna šerifica hoćeš..... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 04 24
najbolje su mi one koje se sele godinama :D svaki dan tema a od selidbe ništ... [:smije] [:smije]
2014 04 24
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Odo ja na Mars u jednom smjeru..rješite me roobeeeee... [:smije] Ups pa ja nemam skoro niš od robe na profilu?! [:sokiran]
2014 04 24
Hahahahaha.........joooj.....kak vi mene cure nasmijavate........i uveseljavate......... [:smije] [:smije]
2014 04 24
TIK TAK CURI VRIJEME HAAHHAHAHA UMIREM [:smije] [:smije] EVO NOVE TEME [:smije]
2014 04 24
Jutro žemske..PETAK JE...jupi jeeeee [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 04 25
Winxsi očeš reči da ti idem na živce kaj sam stalno tu negdi..... [:place] [:tuzan] [:tuzan] [:place] Dobro jutro svima....... [:smijesi]
2014 04 25
Di-diiiiii [:zaljubljen] [:poljubac] Jučer sam brojala sijede vlasi na glavi- koja zanimacija a?! [:smije] [:smije] [:smije] A mami sam se smijala kad mi je rekla da je osijedila prije 30-te [:vrti] Eto mi ga na [:smije]
2014 04 25