Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

ajde super :))
2014 03 16
Dobro vam jutro , drage moje djevojčice !! [:smijesi] [:poljubac]
2014 03 17
Jutro žemske [:poljubac] Malo smijeha za grdi ponedjeljak : Muž i žena odluče otići na odmor na jezero poznato kao meka i raj za ribolovce. Muž obožava u ribičiju izaći u cik zore, a njegova žena obožava u miru čitati knjige. Jednog jutra se muž poslije nekoliko sati ribolova vratio i odlučio malo odmoriti, a žena je tada odlučila da se sama izveze malo čamcem na jezero premda se na njemu sama baš i nije najbolje snalazila. Upali motor i izveze čamac na jedno usamljeno mjesto, baci sidro, izvadi knjigu i nastavi uživati u tišini i čitati svoju knjigu. Tuda naiđe ribolovni inspektor u svom čamcu, pristane uz ženin čamac i kaže: - Dobro jutro gospođo. Što to radite? - Čitam knjigu - odgovori ona (i pomisli zar to nije očigledno?) - Nalazite se na dijelu jezera rezerviranom za sportski ribolov - obavijesti je inspektor. - Žao mi je gospodine, ali ja ne pecam. Ja samo sjedim u čamcu i čitam knjigu. - Da, ali u čamcu imate sav pribor potreban za pecanje i što se mene tiče mogli bi sa pecanjem otpočeti svakog trenutka. Bit ću primoran povesti vas sa sobom do stanice i protiv vas podnijeti prijavu - reče on. - Ako vi to zaista i uradite onda znajte da ću i ja protiv vas podnijeti prijavu, ali zbog silovanja, odgovori mu žena. - Ali, pa ja vas nisam niti dotakao! - reče inspektor. - Da, ali vi za to imate sav potreban pribor i što se mene tiče mogli bi sa tim otpočeti svakog trenutka... - Doviđenja gospođo i uživajte u ovom lijepom danu...
2014 03 17
Ezri.... [:smije] [:smije] [:smije] jutroo.. [:poljubac]
2014 03 17
I tak micek ima celi pribor u pripravnosti......hahahahaha... [:hihot] [:hihot]
2014 03 17
Winxy [:poljubac] Nije se za zajebavat s nama žemskama [:hihot] [:smije]
2014 03 17
Bomeč ni..... [:hihot] [:hihot]
2014 03 17
JUtro curke [:poljubac] Ezri, [:smije] [:hihot] [:smije]
2014 03 17
Pap moja......fala .....uf.....jesam urlala kak luda..... [:poljubac] [:poljubac]
2014 03 17
Dobro jutro ženske [:poljubac] [:poljubac]
2014 03 17
[:smije] heheheh, ma nema na čemu dragička!! [:poljubac] bogme smo i mi urlali, grlo me boli danas [:znoji]
2014 03 17
ooooo, Anoooooo [:kesi]
2014 03 17
Jutreeko curke [:poljubac] [:poljubac]
2014 03 17
Kak ste mi.... [:poljubac]
2014 03 17
Dobro je, kako si ti draga? Dijana [:poljubac]
2014 03 17
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 166