Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

jutro cure . ustajjjjjjjteeeeeee nemaaaaaa spaanjaaaaa [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 22
budna budna - taman šejk dovršavam [:smije] [:smije]
2015 03 22
ej koji šejk piješ
2015 03 22
ove cure ostale su jako uspavane ,nigdi nijedne
2015 03 22
Uf, sve sam to izbacila iz navike. Nepušač sam oduvijek, alkohol samo povremeno čašicu vina, dvije, a kava nula bodova. Mogu reći da mi je nekako bolje bez toga :) Uh, kod mene je danas baš bilo spavanja, ustala sam u pola 11, a inače svaki dan ustajem u 7.
2015 03 22
svježi sok od 4 naranče, jedna banana i pola manga [:smije] [:smije] [:smije] doručak šampiona [:smije]
2015 03 22
dobro jutro [:smijesi] ....ja nekih mjesec dana za doručak isto šejk....kruška,jabuka,malo jogurta i žličica meda....toliko voća nisam u životu pojela..ne volim voće a ovako mi je baš dobro [:zaljubljen] ....prestat ću ja pušit kad-tad! [:jezik] ...
2015 03 22
Dobar dan ^^ Može okupljanje kod mene, ionako sam sama stalno hahaha Eto ja popijem 3-5 l vode dnevno, al ja to oduvijek tako... Nisam ni pila ni pušila niti pila kavu,, krenula pušit prije 2 tj baš žešće i krenula mršavit hahaha počela i kavu nekad piti... Nekad se pitam kakve bi imala rezultate da nije štitnjače :( baš me sputava.
2015 03 22
Inače lakše mršave ljudi koji su deblji, logično. Pa sam mislila možda da kupiš utege za noge i ruke ili onaj pojas za oko struka od kg recimo...
2015 03 22
aloha cure..3-5l vode dnevno...ely,jel silaziš sa školjke? [:smije] .....počela si pušit,pit kavu.... [:sokiran] [:sokiran] ...pa di si sad počela?..meni je žao što sam probala to sranje od cigareta!! [:place] ...al dobro..možda prestanem jednog dana..e,vježbala sam danas [:kesi] ..skinula sam si neki video još 2013-este...a danas sam napokon probala i zaljubila sam se...nisam ni jedan put skočila a bila sam mokra ko miš...mislim da će me opalit teža upala mišića [:tuzan] ...al kad prođe nastavljam [:zaljubljen] .....
2015 03 22
evo cure da vas motiviram ja nepušim CIGAREEEEE [:hihot] [:hihot] već godinu i dva miseca čak- zajedno smo je muž i ja ostavili i svaki dan ostavljamo 30kn i kupujemo luksuze ajmo reći od toga- muž je sebi od pre ušparane love kupio laptop a ja sebi sarka za pod oduševljena sam . jesam dobila 3 kila ali nedam se počela sam paziti na prehranu i vježbati pa sam počela i mršaviti. ali dok god ne počmene odvajati novce ništa od te ideje jer smo mi par puta počimali i tek sad uspili. PretrpaniOrmar super sejk imaš li još koje dobre kombinacije da zasitu umisto večere da popijem tamo oko 18 h
2015 03 23
joj grešaka kako sam se raspisala tek sad vidim,ako vam koja riječ nije jasna tu sam [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 23
meni je sve jasno mija [:hihot] ......jedva hodam,upala guznih mišića [:smije] ......
2015 03 23
koju vježbu si vježbala mare? [:poljubac]
2015 03 23
Bome ne silazim sa školjke [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] još sam ubacila te japanske kristale pa cijeli dan pišam xD Počela sam pušit bezveze, nije mi uopće loše od cigareta haha manje sam gladna, više mršavim i nisam nikad živčana [:smije] al popušim 2-3 dnevno.. nekad po tjedan dana niti jednu. Ja sam vam onaj - uživam u pušenju - pušač [:smije] Ja sam danas vježbe fleksibilnosti i snage, malo šipka i šipka za zgibove.. lakat me boli [:pospan]
2015 03 23
1 2 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 79