Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Anita, baš i ja to mislim, kako sam svašta propustila [:hihot] [:hihot] A ja moram na pauzu. Nepredviđeno zdravstveno stanje imam. Trebam mirovati barem 10 dana. Poludjet ću bez vježbe! Al aj, šetat ću maksimalno, barem to... A ja nemam tip muškarca. Uvijek padnem na osobnost. Izgled mi je sporedna stvar. Moj je mršav i visok, nije isklesan, al mu se ni ne vide rebra. [:hihot]
2015 03 25
ma gle ely,nisu ni tvoji loši! [:smije] [:smije] ...meni je onaj glumac baš po mojoj mjeri [:zaljubljen] ....prošla me je upala,još malo osjećam u dupendari..ali mislim da ću danas vježbat [:zaljubljen] ...MorningDew...šta ti je? [:tuzan] ....
2015 03 25
joj žena sve ih prolazi dok vide komade [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 25
Marijana, ne bih o tome javno, preosobno je. Bez ljutnje, nisam još ni svojima doma rekla... Ali trebala bih za dva tjedna biti ok i vježbati opet kao i prije. Nadam se da neće baš sva kondicija nestati i da neću umrijeti od upale mišića kao kad sam tek počela...
2015 03 25
ma ne ljutim se se MorningDew,razumijem...nadam se da nije ništa strašno i da ćeš biti dobro!!!....a ako ti ja ikako mogu pomoći možeš mi se obratiti u bilo koje doba dana/noći!!... [:poljubac]
2015 03 25
jutro cure moje hej moram vas se pohvaliti -moja vaga pokazuje 70 kila jupi u 11 misecu sam imala 78 kila napokon se moje tijelo probudilo uz ovo vježbanje hvala mojoj dobroj vili koja mi je savjetovala jessicu . kissss
2015 03 26
cilj još bar 10kila doli to mi je najidealnija težina a visoka sam 167 cm [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 26
bravo mija!!!! [:poljubac] [:poljubac] ...baš sam sretna zbog tebe!!!!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] .....meni kile ni gore ni dole.....stoji 55kg već duže vrijeme...što je i dobro,s obzirom koliko jedem dobro je da se nisam udebljala [:hihot] .....
2015 03 26
55 joj blago ti se ja te kile nisam imala davno [:place] [:place] kao cura sam imala [:place] tad sam si bila najzgodnija
2015 03 26
Marijana hvala ti na lijepim riječima! [:poljubac] Svaka čast mija, samo naprijed do cilja! [:smijesi] Ja i dalje stojim na vagi :/ Cilj mi je bio 70. Ali mislim da mi više nije. Cilj mi je samo dobro se osjećati i biti jača, s više kondicije. Pa makar to značilo ovih 76-77kg koliko sad imam... Na visinu od 178cm. 55 kila Marijana? Uf.. Mislim da je zadnje bilo u 6. osnovne... Inače, nevježbanje mi se poklopilo s potrebom da žderem pa se klonim kuhinje. Kad jako zagusti, ispečem punu zdjelu kokica i pojedem ih prazne, bez ulja i soli. Zasite me, prevare me i dobro sam. Ne dobro kao nakon pizze ili linolade, al bolje [:hihot]
2015 03 26
MorningDew..178m....ajme,ja sam patuljak!!!...samo 164cm [:place] [:place] .....ja sam nervozna pa jedem bezveze,ali baš bezveze [:ljut] ...malo čokolade,pa jedan krekerčić,pa malo čipsa...pa ovo,pa ono..baš nemam mjere i disipline i mrzim se zbog toga!!!....a najgore od svega je što me je opet počela kičma bolit...i bol se lagano širi u nogu....jaoooo,znam da to nije dobro ali mi je muka ići kod doktora...
2015 03 26
Mene glava stalno boli [:ljut]
2015 03 26
draga 178 pa ti si velika mislim i da te tvoje kile ni ne izgledaju puno na tu tvoju visinu. ma nemaju kili uiti veze sa ničim bitno je vježbati i dobro se osječati. ja sam stvarno procvitala jer moje tijelo izgleda skroz drugačije ,zategnutije to je bitno. kiss [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 27
pa di ste cure -zabušavate vikend na vratima [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 27
nema zabušavanja [:smije] samo sam slomljena od teretane...sutra je veliko vaganje nakon mjesec dana drila [:hihot]
2015 03 27
1 2 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 79