Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

cure pa di ste ? zar jedino ja imam toliko slobodnog vrimena da stignem baciti pogled i na krpice što se dešava [:place] [:place] provodite li se lipo sa svojom obitelji ? moji se svi raštrkali sad kad ručak stavim za stol svi će doletiti [:hihot] [:hihot] bravo anita tako triba vježbat svaki dan evo i mene si motivirala idem i ja odvježbt dok nema nigdi nikog . [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 05
Sve najbolje vam želim :) Ja bila na ručku kod svojih, u međuvremenu dobila i ženske probleme :( :( Muž na straži tako da sam sama... koma.
2015 04 05
kako prije nisan naisla na ovu temu? [:smije] odlicna ideja, meni svi uvik govore da ih motiviran za vjezbanje kad pricamo o vjezbanju hahaha inace se bavin teretanom i zelin malo izgraditi misice [:hihot] ne priskacen trening cak ni ovih dana kad mi teretana ne radi, uvik se da odradit par vjezbi kuci :D malo se i ja prejedan ka i ostali zadnjih dana haha al tjesin se - bulking [:hihot]
2015 04 05
malamartina dobro nam došla . malo nas je ali smo zakon [:hihot] [:hihot] triba pomoć za motivaciju nama koje znamo zabušavati [:hihot] [:hihot]
2015 04 05
hahah ma kakvo zabusavanje, triba stalno radit, onda je veci gust kad se zasluzeno mozemo odmoriti [:smije]
2015 04 05
Sretan Uskrs cure [:poljubac] [:poljubac] .....ja sam spavala cijeli dan dok se obitelj družila...a sad sam pojela toliku količinu kolača da mi je malčice slabo [:sokiran] [:sokiran] [:sramezljiv] .......
2015 04 05
Čitam i čitam i mislim si: Koje sranje, mene jajnici prebole i ne mogu se mrdnut uopće a svi neki k vježbaju.. I onda naiđem na post od Marijane hahaha volim te ženo :D
2015 04 06
Koliko plaćaš teretanu? Meni to sve nešto skupo brate mili al morat ću tamo probat, još jedino to nisam trenirala za ozbiljno ahahhaahhaa
2015 04 06
A ja sam totalno zaglavila. Zabušavam još od rođendana. Krenula s T25, ustanovila da mi je prežestoko, napekla se kolača za hrpetinu ljudi, već mi je muka bilo od njih nakon samog slaganja, al zato sam nadoknadila s punjenim jajcima, šunkom, kobasama... i kruhom koji inače ni ne jedem. Što ću, fin je kukuruzni, domaći. Od sutra krećem opet s Jill, ovaj put mislim da ću probati rotaciju pa šta bude. Boljet će me sve sad kad je prošlo tjedan dana od vježbanja... A od 5.1. pa do 31.3. su mi prošla maksimalno 3 dana bez vježbe... i sad, malo problemi sa zdravljem, malo ženski problemi, pa pms pa hrana, pa rođendan pa blagdani... eh, sad ispočetka... I da, mislim da ću početi vježbati odmah od jutra, dani su sve topliji, a ja sve žednija i crvenija pa je bolje rano odraditi.
2015 04 06
ja iden u studentsku teretanu pa mi je prejeftino, sad ovisi odakle si, u vecin gradovima su jeftinije, jos na crno jaje i slicnim stranicama se da cesto ulovit neki popust a bude skoro ok cijena haha meni je u teretani odlicno jer nije ka na npr zumbi di svi rade isto, u gymu si mozes sama kombinirat sta radis il pitat ove iskusnije za savjete i tako [:kesi] morningdew: odradi prva dva dana sve pa da te odma prodju upale pa kasnije mozes normalno nastavit :D tako ja radin kad iman pauze haha i puno je bolje vjezbati dok je jos sunce, veca motivacija ;) i da, sad posto je sve toplije, triba jos vise piti vode tokom treninga, mnogi zaborave uopce piti dok treniraju
2015 04 06
ely [:hihot] [:hihot] [:hihot] ...ajme,jesi me nasmijala!!!!!!!!...evo da te još malo razveselim..udebljala sam se 1kg....nije puno..ali ako ovako nastavim jesti još ću [:jezik] ....MorningDew..i ja obožavam kukuruzni kruh [:zaljubljen] ...pa dobro,nije baš ispočetka..ipak si dosta vježbala..ja nisam ni približno kao i ti [:sramezljiv] [:sramezljiv] ...... [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 06
Ma Požega, šuga od grada hahaha Meni je pun dati 160 kn za 2 ili 3 puta tjedno kadimam jako puno tih pizdarija i doma, al lakše se natjerat među ljudima :D Ja bih se vratila kickboxingu al mi se trener ne sviđa :( Od mene nećete dobit motivaciju do srijede vjerojatno, dok me ne prestane boljet... a kad u srijedu krenem srat jao si ga vama hahaha
2015 04 06
cure kako ste mi vi ? ja sam koma od puste spize danas se ličim užas
2015 04 07
eeej mija [:zaljubljen] ...ja sam dobro!!....još uvijek ne vježbam [:sramezljiv] ..još uvijek jedem za dvoje [:sokiran] .....ali bez obzira na to sam super...nikako da odem kod doktorice zbog kičme [:place] ....
2015 04 07
Prestala sam žderati. Jučer navečer su bili ćevapi i odbila sam ih. Ne znam otkud mi snage uz te mirise, ali eto, uspjela sam. I ne samo to, nego sam upravo odradila svoj prvi jutarnji trening. Iz kreveta ravno u trenirku i hop cup. Ne znam otkud mi snage jer nisam jela jučer od 16h, a nisam bome ni kavu popila ni doručkovala. Sad se osjećam snažno. [:kesi] Al da mi je kondicija u tjedan dana ne vježbanja opala, jest. Odradila sam shred level 1 (namjerila sam se na rotaciju ovaj put da mi ne dosadi Jill) i morala sam dvaput stati. A inače nikad nisam stajala na shredu na nijednom levelu (osim na trojki di skače ko pomahnitala). A ništa, back on track :) I vi se pokrenite curke, bit će nam lakše zajedno [:poljubac]
2015 04 08
1 2 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 79