Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

mare ne zezaj se odi to lipo snimi i vidi o čemu se radi . evo i ja danas bolje sad idem odraditi dupli trening sa fokusom mojim neka mišići pate [:hihot] [:hihot]
2015 04 08
pff mene i dalje bole jajnici, al planiram danas bar boks odradit... Ovo vrijeme je užas -.-
2015 04 08
eo i mene malo u susjedstvu....nisam pretjerala sa hranom ovaj uskrs [:zaljubljen] [:sramezljiv] iako me strah približit se vagi [:hihot] a vježbali smi i petak i subotu i nedjelju [:smije] s nama samo neki hardcore luđaci bili za uskrs u teretani [:smije]
2015 04 08
Eto, upravo odrađen No more trouble zones workout s Jill, koji traje 55 minuta. [:znoji]
2015 04 10
pozdrav cure [:kesi] ....bravo Morning Dew! [:zaljubljen] .....vježbala sam taj dosta puta..i teško je full [:znoji] ....a ja sam se totalno opustila.. [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:sramezljiv] .....al ću sljedeći tjedan ići definitivno kod doktorice zbog kičme...a do tada bar malo paziti šta jedem..čisto da se ne udebljam [:sramezljiv] .....
2015 04 10
zapustila sam vas totalnoooooooooo. ja vježbam svaki dan, ubacila sam neku novu tetu za donji dio trbuha i mogu reći da okidaaaaaa i stvarno boli. sendam link po želji ako koju zanima [:smije] [:zaljubljen] [:poljubac] svima.
2015 04 11
jeeeej bravo za vas ^^ Ja sam jučer cijelo popodne igrala badminton i odbojku a navečer smo išli na street workout :D
2015 04 11
morningdew nije bas dobro ni vecerat, pa ni doruckovat i onda jos vjezbat, vecera, a pogotovo dorucak se ne preskace! pazi da se jednom ne premoris toliko da ne budes mogla stajat na nogama jer nemas energije, obavezno bar 1-2 ure prije treninga poist nesto e tek onda su jos bolji rezultati ;) al svaka cast na ustrajnosti inace :) najteze je odma ujutro se dignit za vjezbanje
2015 04 11
uhh ja ak ću jesti prije treninga mora biti barem 2 sata prije... pogotovo za yogu :D
2015 04 12
jutroooo, eo kavica se popila pa lagano put teretane...a popodne biciklijada i badminton [:smije]
2015 04 12
Kpd mene prehlada na repertoaru [:smije]
2015 04 12
kod mene bajadera na repertoaru [:smije] ....dobila sam bajaderu na poklon,najveću....i spizdila je u 3 dana [:sramezljiv] [:place] [:sramezljiv] [:place] ....bolje da nisam napisala da ću pripazit šta jedem [:smije] ......napisala sam prijatelju guglu simptome..i on kaže da imam išijas [:sokiran] ....je imala možda to koja od vas?..ili poznaje nekoga tko je imao??....ću ikad moći više normalno vježbat?????...ili samo korektivne vježbe?? [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] .....
2015 04 13
nemoj odma najgore....meni je gugl rekao da imam tumor na mozgu a zapravo je bila obična upala sinusa (isti simptomi)....tako da nemoj brigat unaprijed [:smije] imaš doktora pa odi malo na pregled [:smijesi]
2015 04 13
PretrpaniOrmar..ma i da je išijas,nije to najgore...ali stvarno mislim da je...bol u kičmi..pa ide u stražnjicu...zadnji dio noge..sve do stopala....
2015 04 13
nekako si mi premlada za išijas, da ti se nije neki živac samo uklještio....tako ti i od toga zna biti... [:sokiran] jer mene ti je jedno vrijeme ubijala ruka i leđa i onda mi skuže da mi se u ramen uklještio živac a on ide duž te strane [:hihot] grijanje, deep heat i lagana masaža i prošlo me za nekoliko dana [:zaljubljen]
2015 04 13
1 2 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 79