Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Hvala cure. [:zaljubljen] da, zalosno. Pokusala sam ovdje nac posao ali stvarno ne ide, ali eto pruzila mi se prilika pa hajmo pokusati :) [:poljubac]
2015 04 19
evo i mene [:zaljubljen] na muževom laptopu pa imam smajliće [:hihot] Anita, bježi odavde i nemoj se uopće nećkati...nije to nešto novaca ali ti se otvaraju vrata...lako ćeš si ti tamo naći nešto bolje [:zaljubljen] ja isto opako razmišljam o odlasku, samo eto dragi mi nije baš oduševljen al jebiga ne mogu natezat iz mjeseca u mjesec.... vježbala baš i nisam al sam zato stukla tonu i pol kifli sa orasima [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 19
toooo ely,takvu te volim [:zaljubljen] ....znam da je tema motivacija za trening...ali ajde da i ti jedan dan ne vježbaš,još stučeš tonu kifli......pa da makar na jedan dan ja izgledam koliko-toliko dobro u usporedbi sa tobom [:smije] [:smije] ....ma ljubim te [:poljubac] .....
2015 04 20
hahahahah šta ću kad volim kifleeee :D Mene muž zahebe uvijek, on kad je doma samo ždere a niš mu se ne prima i onda ja kao idem s njim žderat i nakon 3 dana budem ko kuglica. Ja ne znam jel mene opet prehlada hvata il neka šugava alergija... oh
2015 04 20
@Anita drago mi je ... Ovo je nova stranica.. ČESTITAM!!!! :) Pomalo dok se uhodaš, naučiš njemački.. Od nečega se kreće, dovućeš dečka gore.. Inaće šuška se da od 1.7. će svim Hrvatima biti automatski dodjeljene radne trajne dozvole (sad ljudi mogu raditi sezonski i skupljat platne liste i aplicirati- pa ako prođe prođe... ) to se šuška.. svakako na fejsu imaš grupu Idemo u Njemačku pa se tamo ubaci [:zaljubljen] Evo ja san krenula sa 30dana programa od Jillian Michael.. uglavnom imate grupu na fejsu.. radi se o 30minutnom vjezbanju snage u kući,samo gledate video, moran priznat da san se satrala , danas bio prvi dan. a sutra idem u frendice da me slika [:smijesi] pa cu za pola godine glumit one ko iz reklama za mrsavljenje [:smije] E da, 3tjedna vec pazim na prehranu... doručak zobene s malo oraha,badema,jogurtom.. ili bananom.. pa medjuobrok jabuka ili jogurt... jedem dosta povrca... piletinu, posni sir.. jaja... trudim se.. [:smije] i pijem 3-4 litre vode dnevno. non-stop u wc-u [:smije] a inace bicikl svaki dan vozim 60minuta al to radim vec godinu dana.. sad krenula s njenim 30dnevnim programom... 1tjedno bazen, 1 tjedno dvorana= tjelesni.. 170cm/ 98kg [:kesi] cilj mi je na kraju lita imat 80kg... nadan se da sam realna.. s tim da cu i plivat svaki dan, i konacno role naučit vozit (kupujem štitnike za role ako ko prodaje [:zaljubljen] )
2015 04 22
Da jos nesto.. CHIA SJEMENKE.. njih nabavite odlicne za probavu... [:smije] A i zanimljiv sastav imaju u sebi: Chia sjemenke imaju: osam puta više omege-3 od lososa šest puta više kalcija od mlijeka triput više željeza od špinata petnaest puta više magnezija od brokule šest puta više bjelančevina od graha četiri puta više fosfora od neobranog mlijeka Inaće 1kilogram košta 149kuna.. ja san sebi kupila u dekagramima u ducanu zdrave prehrane prodaju refuzo.. pa ako se kome vise isplati kupit 500grama za 75kn , ja mogu poslat tiskom. (75kn+15kn= 90kn). dok gledam istih tih 500g kad je zapakirano kosta 110kuna + dostava .. ako nadjete di povoljnije uzmite- al ja evo kazen opciju.. necu ni proviziju uzimat nikakvu, jer steta da neko plaća više jel .. znan da ima krpičarki iz manjih mjesta di nema prodavaonica zdrave prehrane na dohvat ruke. A onaj Bio&Bio je pljačka njega zaobilazim u sirokom luku [:frustriran]
2015 04 22
MalaDalmatinka dobro nam došla . još jedino godine nisi navela ? da čula sam za te chia sjemenke bome ću ih i ja morati ubaciti. [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 04 22
aloha cure [:poljubac] ...napokon sam bila kod doktorice [:sramezljiv] ....dala mi je uputnicu za fizijatra(naručena sam u 8mj. [:ljut] )...i onda će mi on/ona dat uputnicu za slikanje ili magnetnu ako misli da mi treba?...eto..chia sjemenke su super!...ja sam ih kupila ali nikako da ih počnem konzumirat [:jezik] .....ja bi trebala jer sam vegetarijanka......sastav im je predobar....
2015 04 22
mare aj bar neki pomak . to ti je kod nas normalno da se čeka bilo bi čudno da su te naručili za misec dana [:poljubac]
2015 04 22
evo da ti ja kažem za Insanity iz svog iskustva.... ja sam krenula na to i išla sam punih godinu, godinu ipo ful predano, dakle od ponedjeljka do petka, povremeno bi se ulijenila pa nebi išla tako često ali imala sam neki kontinuitet. I nevjerojatan je osjećaj kad ti vidiš da si nakon 2 mjeseca stekla kondiciju i da s lakoćom radiš trening kojeg prije nisi mogla izdržati ni 3 minute bez da počneš hvatati zrak, povraćati i sl [:jezik] A o rezultatima da ne govorim... dobra stvar je što te intenzivan trening poput Insanityja natjera i da zdravo jedeš jer ako ne jedeš kako treba, nećeš moći odraditi trening baš naj. Ja sam sad nažalost skroz prestala s time ali često razmišljam da opet počnem [:smijesi]
2015 04 23
eee..mia imam 22godine... al iman stvarno trbuh ko trudnica . zato mi i je cilj plivanjem zategnit kozu jer smrsavin li naglo visit ce sve.. moran se masirati redovno i plivanje na lito + vjezbe snage jer sta imamo više mišića to mozemo vise jest jer se misici necim moraju hranit hehe.. chia su super.. ja san odusevljena [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] vrijedi svake kune..
2015 04 23
@Marijana ti moras jest i gljive i leću!!! imaš bukovače i šampinjone pa mos kombinirati [:smijesi]
2015 04 23
Evo ja krenula u teretanu 17.4 i obozavam ici tamo,stekla sam naviku da moram ici vjezbati,em se osjecam bolje em je super za zdravlje a i za tijelo! Jednostavno ne gladujem i ne biram sto cu jesti, nego jedem sve ali u manjim kolicinama,i sve je zasad super, sve me boli od dana kad sam upisala teretanu haha,ali nema veze,istezanjem nakon svakog treninga misici rastu tako da se istazenje nesmije preskakati! Javim se za 2 mjeseca da vidite moje miske [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 23
Nisam vježbala već 13 dana. Motivacija mi je pala na nulu. U proljetnoj sam depresiji. Već dva dana nisam ustala iz kreveta. Svi su me raspizdili i ne da mi se ništ. Kako da se vratim? Da se pokrenem opet? Hoću li opet dobiti upalu mišića nakon prva dva-tri dana? Eh i ja isto... Bila sam ustrajna 3 i pol mjeseca, a sad... čurka. [:tuzan]
2015 04 23
MalaDalmatika joj ti si mlada kao većina ovdje cura . ej baš razmišljam o tim chia sjemenkama dok se odlučim javim ti jer su ovdje svugdi kako si i sama napisala duplo skuplje . MorningDew nisi jedina i mene je uhvatila bila ta depra samo sam plakala ( ej bili kod kumova ,nešto bez veze razgovarali a ja iz čista mira počela plakati jecati ,suza suzu gone ajme strašno [:place] [:place] [:place] ) evo nakon nekog vrimena ponovno sam u svom pozitivnom raspoloženju.proči će [:zaljubljen]
2015 04 23
1 2 ... 37 38 39 40 41 42 43 ... 79