Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

a di mi je mare [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] a di nam je ely [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2015 04 23
Evoo meeeee, sinusitis i bakterija u mokracovodu :( bas me nesto ne ide u zadnje vrijeme sa tim zdravljem -.- Ja vam curke mrzim proljece... Leglo bakterija i varljivo, zato sam i popusila bolest :( igrala sam odbojku svaki dan u kratkom... Komaaaa. Morning, proljece je krivo hehe dodu tako faze kad nestane inspiracije ali treba je naci ponovno. Razmisljaj zbog cega si krenula i koliko si daleko dogurala :)
2015 04 23
evo me mija [:zaljubljen] [:zaljubljen] ......MorningDew,mija...i ja imam te faze [:sramezljiv] ...uhvati me neka "depresija" i samo bi ležala i blejala..a o plakanju da ne govorim...nešto me rastuži i počnem plakat..a onda se sjetim svega i svačega i isplačem se pošteno [:sramezljiv]...raspad sistema to ja zovem [:hihot] ...ma dobro je svako toliko isplakat se,ja bi inače pukla.....ima dosta novih cura [:zaljubljen] ...baš mi je drago!!!.....MalaDalmatinka.....uh,gljive ne volim..jednom mi je tako slabo bilo od njih [:znoji] ...od tada ih ne jedem...samo na pizzi [:smije] ...a ni leću baš ne jedem,ne volim kuhat [:sramezljiv] .....ali ništa meni ne fali [:kesi] .....
2015 04 23
jao ely [:tuzan] ....bakterija u mokraćovodu?....šta si slučajno otkrila ili imaš bolove?.....netko tko je imao mi je rekao da boli za poludit.....ja sam dugo problema sa time...uvijek sam imala dosta bakterija u urinu ali nikad nisu skužili koju...pa mi je doktor samo pisao antibiotike,mjesecima...a nalaz uvijek isti....a nisam imala klasične simptome upale mjehura..ma nikakve simptome...pa sam prestala pit antibiotike.....to mi nije nikad bilo jasno...imam bakterije a nemam simptoma?...i ja mrzim proljeće [:smije]
2015 04 23
Ma boli u tri krasne [:place] al evo nakon druge tablete je puno bolje... Na urinokulturi ti samo pise dosta bakterija ili imas povecanu volumnu masu, leukocite ili plocasti epitel, moguce da je izgled lagano zaprasen? (ne pitaj kak to [:hihot] sve znam, oduvijek sam htjela bit doktor) bila sam na hitnoj i cekala 5 sati na pregled... Cekam dok malo nadodem pa pisem dopis ravnatelju bplnice i ministarstvu. Pun mi je kufer hrvatskog zdravstva.
2015 04 24
a joj,baš mi je žao!!!! [:tuzan] [:tuzan] ...baš te krenulo sa sranjima [:tuzan] .....pa i meni uvijek tako piše u nalazima(i ja znam dosta,ne jer sam htjela biti doktor nego jer sam hipohondar [:sramezljiv] ).....a kad bi nosila urin na higjenski,da izoliraju bakteriju,uvijek piše sterilno [:sokiran] .....ma oni su svi ludi [:vrti] ........nadam se da ćeš brzo ozdraviti!!!!!šaljem ti zagrljaj i [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] ..........
2015 04 24
hmm pa nešto mi je tu čudno... a osjećaš li kakve tegobe? danas mi ej malo bolje, izgeda da su ove tablete neke žešće haha
2015 04 24
Mozda sam krivo shvatila,ali napisano je da uz trening nemoras paziti sto jedes ?!a nego kako da moras!treniram aerobic godinu dana i da nisam dodatno uvela rezim prehrane nebi vidjela godinu i po dana uvijek istu kilazu i zdravu krvnu sliku a ni rezultate.
2015 04 26
Nekoze svatko sve vjezbati i raditi jer je svaki covjek prica za sebe i sve u elike ovisi i o genetici i fizickoj predispoziciji.Svatko mora naci nesti za sebe.MarijanaPu kreni na fukcionakne treninge za godinu dana cesimati cucnjevima podignutu guzu.
2015 04 26
Naravno da treba paziti ali ne treba biti na nekim glupim dijetama hehe [:zaljubljen]
2015 04 26
No, Ely i ostale curke pls help. Dosadile mi one vježbe više, ne znam što i čime početi dalje za trbuh i guzu. Rezultati se naravno vide, čak sam bokove smanjila za 2cm, guza je podignutija i daleko čvršća [:zaljubljen] Sad sam tražila na netu kako i šta ali ništa ne nalazim što me motivira, sve mi nekako dosadno. Ako koja ima prijedlog prije nego odem da skinem da se ne zapustim. [:smije] [:smije] [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 26
Žao mi je pročitati da ste mi neke bubane.. Ozdravite čim prije! Ja ću danas stati na kraju ovoj depresiji i odvježbat ću, pa makar onaj dosadni shred opet. Bilo što, samo da se nešto događa... Dosta je bilo ovih skoro pa 20 dana nerada!
2015 04 27
ely ajme što je ovo ? jel ovo moguće ? svaka čast ja mislim da bi se ja polomila žena je zmaj još sam pod dojmom [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 27
evo i mene nakon užasnog vikenda!!....ali dobro,prošlo je [:sramezljiv] ....ely,nemam nikakvih simptoma [:sokiran] .......možda imam bakterija jer ne pijem uopće tekućine?....Anita,ja bi ti vrlo rado nešto preporučila..ali sam totalno u k.....,tako da uopće ne mogu razmišljat o vježbama...niti mi išta pada na pamet [:tuzan] .....joj žene moje,baš ste mi jako drage...i kad vam se "javim"....bude mi malo lakše.... [:sramezljiv] ...šaljem vam [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] ......
2015 04 27
mare moja drži nam se pa daj dođi ovamo i sve boljke su gotove . a dobro kažeš dok se ne javim dan -dva odmah mi falite [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 28
1 2 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 79