Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Ja danas odgulila jedan kružni u teretani. sve po 3 super serije i 12 ponavljanja znaci odradjeno zagrijavanje, donji dio tijela, prsa, leđa, ruke biceps triceps ovo je idealno za odrzavanje kondicije. ne radim to cesto al tu i tam treba ubaciti između klasicnog vjezbanja gdje radim samo jedan dio tijela. pozz
2015 05 10
joooj,ljubomorna sam na vas koje vježbate [:place] [:place] ...ja se vučem po kući ko bakica...držim se za kičmu i non stop kukam.....kako mi je žao što nisam više vježbala dok sam mogla [:place] [:place] [:place] ......
2015 05 10
mare aj bar šetaj malo . ja danas sa curama cili đir bacila po vodicama izašle u 3ipo iz kuće ušle u 8 . baš mi dobro došlo [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 10
postoje ti vjezbe za kraljeznicu. mozes i tako poceti. :)
2015 05 10
ne usudim se ništa vježbat,da ne zeznem nešto....pretpostavljam da će mi fizijatar reći koje vježbe za kičmu da radim?.....sutra možda započnem sezonu sunčanja [:kesi] .....a možda se i okupam? .....ako preživim se javim....
2015 05 10
Bravo sanjch za kružni i bravo mija za šetnju. Marijana, stvarno, počni od šetkaranja :) kupaš? pa jel stvarno voda topla? [:sokiran]
2015 05 11
aloha [:zaljubljen] ....ne,voda je ko led!!....ali mi ne bi bilo prvi put da se bacim u more,a more leedenoooooo....
2015 05 11
Evo meeeeeeeeeee [:smijesi] Završila menga u četvrtak i ponosna sam jer rokam insanity, nalazi su napokon bolji tako da sam dobila zeleno svjetlo za insanity. Od 3 do 7-8 sam na odbojci svaki da, poslije toga doma insanity. Nikako da krenem trčati. Ne mogu se natjerati sama ufff Al planiram sutra ujutro u dugu šetnju pa da se malo oslobodim. Kako ste mi vi? 20. Idem ginekologu napokon, napravit uzv i briseve i sve moguće pizdarije
2015 05 11
ejjj ely [:zaljubljen] [:zaljubljen] .....pa baš sam se zabrinula di si nestala???......opet ti po starom [:smije] ......insanity [:smije] ......ma samo ti piči!!..........baš si mi falila [:kesi] ...
2015 05 11
Ely ožeži! [:kesi] drago mi je da si dobila dozvolu za insanity i da je stanje sa zdravljem bolje [:smijesi] A ja smart ass danas otišla pješice do grada u balerinkama. Do grada imam cca 4km. I sve je bilo dobro do puta doma. Kad sam dobila žulj na obje nožice na malom prstiću. [:tuzan] I dobro, idem ja kući (ne pjevajući), uzbrdo pola puta i dođem doma, odmorim... Mislim pa kako ću danas? Žuljevi me bole, peku, još kad puknu jao meni. Al ipak, podvečer obujem ja tenisice, hrabro, i krenem. I već u prvoj rundi kardia pukla oba. Peče za popizdit. Al odradila sam opet sve isto ko neki dan. Feeling proud :D Moram napomenuti da ova kombinacija vježbi koje sam neki dan navela zateže cijelo tijelo, trbušne pogotovo. Osjećam napetost u svim mišićima, a u trbušnim čak i bol. I to sa strane, di su ljubavne ručkice iliti muffin tops. TO! To je to. To treba otići dolje. To je najkritičnija zona... Napokon sam otkrila što pali za to [:kesi]
2015 05 11
Nisam išla na more..nije mi se dalo [:tuzan] ....joj,koja sam ja ljenguza...to nije normalno [:ljut] ....neka fjaka me uhvatila..na stolici sam zaspala..ne baš zaspala,al mi je glava onako padala..a nije mi se dalo dignut i legnut u krevet...nego sam kljucala na stolici...onda sam se razbudila,pojela 3 buhtle....i još nešto al me sramota pisat jer stvarno puno jedem.... [:sramezljiv] .... [:poljubac] svim curama!..
2015 05 12
Nisam išla na more..nije mi se dalo [:tuzan] ....joj,koja sam ja ljenguza...to nije normalno [:ljut] ....neka fjaka me uhvatila..na stolici sam zaspala..ne baš zaspala,al mi je glava onako padala..a nije mi se dalo dignut i legnut u krevet...nego sam kljucala na stolici...onda sam se razbudila,pojela 3 buhtle....i još nešto al me sramota pisat jer stvarno puno jedem.... [:sramezljiv] .... [:poljubac] svim curama!..
2015 05 12
Pardon [:sramezljiv] [:hihot] ..
2015 05 12
Zaostajem...postala sam domacica ilitiga kucanica xD evo da dam jedan savjet za zuljeve. Dakle cim se zulj napravi, uzmite jaje istresite i zumanjak i bjeljanjak, zatim vam ostaje lupina jajeta i unutra ona kozica sto li je vec xD izvadite to u malo vecem komadu, naravno bez ljuske i stavite na zulj da izvlaci temperaturu, prvo ce se to osusiti i ostati na zulju ali spadne prvim pranjem i zulj ce nestat ce udan,dva. Provjereno. [:hihot] [:poljubac]
2015 05 12
[:poljubac] [:poljubac] svimaaa
2015 05 12
1 2 ... 42 43 44 45 46 47 48 ... 79